Prekių katalogas

Automobilinė kėdutė "Silver Cross Motion i-Size" 0-18 kg | Donington

 • Automobilinė kėdutė "Silver Cross Motion i-Size" 0-18 kg | Donington

  Kodas: 13982
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Silver Cross
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  Silver Cross Motion i-Size automobilinė kėdutė 0-18 kg

  Įžymiojo britų prekės ženklo "Silver Cross" automobilinė kėdutė. Ergonomiškas įdėklas ir 360° pasukimo kampu "Motion i-Size" užtikrins jūsų vaiko komfortą ir saugumą nuo gimimo (40 cm), kol jis pasieks 105 cm ūgį (maždaug 4 metų). Penkių taškų saugos diržų sistema kartu su profesionalia šoninės apsaugos sistema pasirūpins jūsų mažylio sveikata tiek priekinio, tiek šoninio susidūrimo atveju. Kėdutė atitinka griežtą i-Size standartą, kuriame ypač daug dėmesio skiriama mažojo keleivio galvos ir kaklo apsaugai. Plati reguliavimo sistema užtikrins komfortą kiekvienu vaiko raidos etapu.

  Į komplektą įeina:
  • Kėdutė,
  • Sukamas pagrindas,
  • Įdėklas kūdikiui.

  Savybės

  Apsukimas

  "Motion i-Size" kėdutė pastatyta ant pasukamo pagrindo, todėl lengviau pritvirtinti vaiką, nes galima pasukti kėdutę link atvirų automobilio durelių. Kai jūsų mažojo keleivio svoris viršija 13 kg ir 2 metų amžių, kėdutę galite lengvai pasukti į priekį (atsižvelgiant į vaiko saugumą, patartina jį kuo ilgiau vežti priešinga kryptimi)

  Penkių taškų saugos diržai

  Penkių taškų saugos diržai užtikrina, kad priekinio smūgio metu vaiko kūną veikiančios jėgos pasiskirstytų tolygiai. Be to, diržų apsauga penkiomis skirtingomis kryptimis apsaugo nuo atsitiktinio išslydimo iš kėdutės.

  Išplėstinė reguliavimo sistema

  • Trijų pakopų atsilenkimo reguliavimas leis pritaikyti kėdutę pagal esamus vaiko poreikius. Pakreipus žemyn, bus sudarytos idealios sąlygos snausti. Sėdėjimo padėtis - puikus būdas išvengti monotonijos ir patogiai mėgautis kraštovaizdžiu.
  • Dėl penkių pakopų galvos atramos reguliavimo kėdutė augs kartu su jūsų vaiku, užtikrindama stabilią ir saugią atramą jo jautriai galvai.

  ISOFIX tvirtinimo sistema

  ISOFIX yra auksinis automobilinių kėdučių tvirtinimo standartas, leidžiantis greitai, lengvai ir saugiai sumontuoti kėdutę bet kuriame automobilyje, kuriame įrengta ši sistema.

  Teisingo sumontavimo indikacija

  Su "Silver Cross Motion" visada būsite tikri, kad kėdutė sumontuota teisingai. Stabilizuojanti kojelė ir ISOFIX jungtys su spalvine indikacija leis jums žinoti, kad kėdutė sumontuota teisingai.

  Patogus įdėklas patiems mažiausiems

  Dėl gerai suformuoto įdėklo kėdutė užtikrina komfortą nuo pat kūdikystės. Kai mažylis šiek tiek paaugs, tiesiog ištraukite įdėklą ir mėgaukitės erdvia kėdute, garantuojančia komfortą ir saugumą ilgus metus.

  Apsauga nuo šoninio smūgio 

  Gležna vaiko galva ir kaklas yra kūno dalys, kurios yra ypač pažeidžiamos šoninio smūgio metu. Ant sėdynės sienelių esantys lankstūs elementai veiksmingai sumažina šoninio susidūrimo metu atsirandančias jėgas ir taip sumažina sužeidimo riziką.

  Aukšta surinkimo kokybė

  "Sliver Cross" yra Didžiosios Britanijos bendrovė, nepertraukiamai veikianti nuo 1877 metų, tiekia kokybiškus gaminius į daugiau nei 70 pasaulio šalių.

  Specifikacija

  Svoris:

  18,1 kg

  Matmenys:

  78 x 46,5 x 62 cm

  Svorio grupė:

  0+/I (nuo 0 iki 18 kg)

   

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija