Prekių katalogas

"Avionaut AeroFIX 2.0" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | AF NL 03 Black

 • "Avionaut AeroFIX 2.0" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | AF NL 03 Black

  Kodas: 17243
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Avionaut
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
 •  

  "Avionaut AeroFIX 2.0" - i dydžio automobilinė kėdutė, ~0-18 kg

  Kūdikiui daug nereikia - suteikdami jam visą savo meilę ir saugodami jį, suteikiate jam viską, kas geriausia. Dėl šių dviejų sudedamųjų dalių, tarsi per stebuklą, laikui bėgant jis taps energingu kūdikiu, triukšmingu mažyliu, maištingu paaugliu ir galiausiai - atsakingu suaugusiuoju. Leisdami laiką su mažu vaiku, kad ir kokia veikla užsiimtume, niekada nepamirškime apie saugumą. Tas pats pasakytina ir apie keliones automobiliu. Automobilinė kėdutė turėtų būti ne tik saugumo garantija, bet ir komforto šaltinis vairuojant. "Avionaut" yra lenkų prekės ženklas, kuris pasirūpins šiais dviem klausimais ir leis jums susitelkti į vairavimą - "Avionaut AeroFIX 2.0" automobilinė kėdutė su AGR sertifikatu yra vienas iš pasiūlymų, kuriuos verta apsvarstyti.

  "Avionaut AeroFIX 2.0" yra automobilinė kėdutė, skirta mažyliams, priklausantiems 0-18 kg svorio grupei. Naujoji, gerai žinomo "Avionaut AeroFIX 2 0" modelio versija išsiskiria ne tik nauja spalvine gama, bet ir tuo, kad joje įdiegta papildoma bamperio juosta, kuri skirta mažojo keleivio saugumui padidinti.

  "AeroFIX 2.0" yraRWF/FWF kėdutė, montuojama dviem kryptimis, naudojant išmaniąją"Isofix IQ" sistemą. Šis modelis atitinka i-Size standartą, todėl yra patvirtintas ECE R-129. Reguliuojamas galvos atramos ir saugos diržų aukštis, bei sėdynės kampas yra pagrindinės gaminio  savybės. Verta žinoti, kad "Avionaut AeroFIX 2.0" automobilinė kėdutė yra modulinės sistemos, sukurtos kartu su Avionaut Pixel Pro ir Isofix IQ baze (galima įsigyti atskirai), dalis.

  Į komplektą įeina:.
  • Automobilinė kėdutė.

  Charakteristikos

  Naujas komforto ir saugumo lygis

  Kai išgirstame apie putplastį, tikriausiai daugumai mūsų kyla asociacijos, kad tai kažkas švelnaus, minkšto ir lankstaus. Automobilinė kėdutė "Avionaut Aerofix 2.0" buvo sukurta iš "Memory Foam" putų, kurios išsiskiria aukšta kokybe ir atsparumu įvairiems išoriniams veiksniams. Tiesa ir tai, kad"Memory Foam" puikiai absorbuoja smūgio jėgas, kurias susidūrimo metu patiria automobilyje keliaujantis vaikas. Vaiko kaklas ir galva yra apsaugoti, o minkšti apmušalai užtikrina, kad kelionės metu būtų patogu.

  Patobulinta šoninė apsauga

  Kėdutėje įrengta"Avionaut Lead" šoninė apsauga, kuri padidina vaiko saugumą susidūrimo atveju. Naujoji "AeroFIX 2.0" versija turi papildomą bamperio juostą, kuri padidina vaiko saugumą.

  Prisitaiko prie mažylio

  "Avionaut AeroFIX 2.0" išsiskiria tiksliu prisitaikymu prie mažylio kūno sandaros - pažangi galvos atramos ir vidinių diržų reguliavimo funkcija kėdutėje leidžia tėvams sukurti saugias važiavimo sąlygas visą gaminio naudojimo laiką. Papildomas privalumas - galimybė keisti pasvirimo kampą, todėl sumažėja rizika, kad vaikui važiuojant nusvirs galva. Vokietijos sveikos nugaros asociacija AeroFIX 2.0 suteikė AGR sertifikatą. Šis sertifikatas reiškia, kad kėdutė sukurta laikantis ergonomikos principų.

  Ventiliacija

  Yra daug būdų, kaip užtikrinti, kad vaikui būtų patogu keliauti karštomis dienomis. "Avionaut AeroFIX 2.0" turi vėdinimo kanalus, kurie užtikrina, kad keliaudamas vaikas mėgautųsi nenutrūkstamu oro srautu.

  5 taškų diržai

  5 taškų diržai pasirūpina jūsų vaiko saugumu.

  Dviem pusėmis montuojama

  Sėdynė montuojama galu 0+ grupės vaikams, t. y. jei kėdutę naudojate kaip 0-13 kg svorio grupės vaikams. Ją taip pat galima montuoti priekiu į važiuojamąją dalį. Be to, ji suderinama su atskirai parduodama IQ baze, kuri kartu su kėdute "Avionaut Pixel Pro" gali sudaryti modulinį komplektą. Montuojant ant bazės, užtikrinamas didesnis komfortas - šis montavimo būdas sumažina montavimo klaidų riziką ir yra tiesiog daug patogesnis nei kaskart įtempti diržus, todėl verta ieškoti tokių sprendimų kaip "AeroFIX 2.0"

  Verta žinoti

  10 metų garantija ir keitimas po avarijos

  "Avionaut" prekės ženklas leidžia pratęsti visų sėdynių ir pagrindų garantinį laikotarpį. Tereikia užpildyti specialią formą gamintojo interneto svetainėje. Be to, jis suteikia galimybę pakeisti kėdutę po eismo įvykio - jei patekote į eismo įvykį, galite kėdutę pakeisti nauja tiesiogiai pas gamintoją. Visą reikiamą informaciją rasite oficialioje "Avionaut" prekės ženklo svetainėje.

  Techniniai duomenys

  Montavimo kryptis:

  RWF/FWF

  Montavimo padėtis:

  Isofix bazė IQ

  Is-Size standartas:

  Taip

  Vaikui, kurio svoris:

  0-18 kg

  Svorio grupė:

  I

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija