Prekių katalogas

"Avionaut Maxspace Comfort System +" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Grey Melange

 • "Avionaut Maxspace Comfort System +" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Grey Melange

  Kodas: 15975
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Avionaut
  Spalva
  Pilka
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
 •  

  "Avionaut MaxSpace Comfort +" - profiliuota automobilinė kėdutė 15-36 kg

  "Avionaut MaxSpace Comfort +" - tai kėdutė, sukurta ne tik dėl vaiko saugumo, bet ir dėl taisyklingos laikysenos bei poveikio stuburui. Kėdutė "MaxSpace Comfort +" turi puikiai suformuotą atlošą kaklo ir juosmens srityse, taip pat sėdynę, kuri palaiko šlaunų kaulus. kėdutėė taip pat atitinka aukštus saugumo ir komforto reikalavimus. Dėl plataus galvos atramos aukščio reguliavimo diapazono ji puikiai prisitaiko prie vaiko. Kontūruoti kėdutės šonai užtikrina patogumą rankoms net ir vyresniam vaikui.

  Savybės


  AGR sertifikatas arba sveikas stuburas jūsų vaikui

  Atsižvelgiant į sveiką jūsų vaiko nugarą, "Max Space Comfort+" kėdutė sukurta taip, kad kuo geriau rūpintųsi jūsų mažylio stuburu. Kėdutė turi AGR sertifikatą. AGR - tai ergonomiškiausių nugarai pritaikytų automobilinių kėdučių sertifikatas. AGR sertifikuoti gaminiai suteikia atramą stuburui ir judėjimo organams, kad sumažintų stuburui tenkantį spaudimą ir suteiktų palengvėjimą ilgų kelionių metu. Specialios formos atlošas puikiai atkartoja natūralų vaiko stuburo išlinkimą kaklinėje ir juosmeninėje dalyse.

   

  Galvos atramos aukščio indikatorius

  Galvos atramoje yra akių linijos žymeklis, tai yra lygis, kuriame turi būti vaiko akys, kai jis įlipa į kėdutę. Žinoma, svarbiausias rodiklis yra teisingai pravestas diržas, kuris neturi būti pravestas per aukštai arba per žemai.

   

  Neribotai reguliuojamas aukštis

  "Maxspace" kėdutė auga kartu su jūsų vaiku dėl daugiapakopio aukščio reguliavimo. Galinėje galvos atlošo pusėje yra svirtis, kurią tiesiog paspaudus, galvos atlošas reguliuojamas viena ranka.

   

  Gili sėdynė

  Per trumpos sėdynės, deja, nesuteikia geros atramos vaiko kojoms. Avionaut MaxSpace Comfort + turi vieną giliausių sėdynių tarp automobilinių kėdučių. Tai didelis privalumas aukštiems vaikams. Sėdynė užtikrina tinkamo ilgio kojų atramą, todėl kelias valandas trunkančių kelionių metu kojos nenutirps. Be to, "MaxSpace" turi minkštą sėdynę, kuri yra daug patogesnė nei konkurentų kėdutės. Tai užtikrina komfortą visos kelionės metu. 

   

  Pakreipta padėtis

  Jei ieškote kėdutės su atlenkimo funkcija, kad vaikas galėtų patogiai miegoti, "MaxSpace Comfort +" skirta jums, tiksliau, jūsų vaikui. Dėl reguliuojamo atlošo kampo kėdutę galima pritaikyti įvairioms automobilio sėdynėms ir, svarbiausia, ji bus patogi jūsų vaikui.

   

  Aukštos kokybės apmušalai

  Apmušalų medžiaga labai maloni liesti ir lengvai prižiūrima. Ją galima lengvai nuimti ir išskalbti skalbimo mašinoje. Keliauti vasarą gali būti iššūkis, bet tik ne su "Avionaut MaxSpace Comfort+" kėdute. Tuo pasirūpina apmušalai ir už vaiko nugaros esanti konstrukcija, kuri turi skylutes, visą laiką cirkuliuojančias orą.

  Porankiai

  Porankiai yra ne tik patogumo elementas, bet kartu ir automobilio saugos diržų kreipiančiosios.

  .

  Specifikacija

  Svoris:

  8,65 kg

  Visos kėdutės matmenys:

  Plotis 51 x gylis 49 cm x aukštis maks. 78 cm

  Sėdynės matmenys:

  Atlošo plotis. 37 x gylis 33 x sėdynės plotis 43 cm

  Svorio grupė:

  100-150 cm / 15-36 kg

   

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija