Prekių katalogas

"Avionaut Sky 2.0" - automobilinė kėdutė 0-25 kg | NL 04 Navy

 • "Avionaut Sky 2.0" - automobilinė kėdutė 0-25 kg | NL 04 Navy

  Kodas: 17282
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Avionaut
  Spalva
  Žydra
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
 •  

  Avionaut Sky 2.0 - 0-25 kg automobilinė kėdutė

  Nereikia būti tėvais, kad suprastum, jog gyvenime yra dalykų, kuriais neverta rizikuoti. Kai į pasaulį ateina mažylis, ši mintis įgauna naują prasmę ir mažylio saugumo užtikrinimas visiems laikams tampa pagrindiniu tėvų tikslu. Todėl leisdamiesi į bet kokią kelionę pasikliaujame patikimais gaminiais, leidžiančiais patogiai ir, svarbiausia, saugiai įveikti artimiausius kilometrus.

  "Avionaut Sky 2.0" - tai automobilinė kėdutė, skirta 0-25 kg svorio grupės vaikams. Joje yra ergonomiškas medvilninis įdėklas, kad gaminį būtų galima naudoti iš karto po išvykimo iš ligoninės. Be to, daugkartinis reguliavimas suteikia jūsų mažyliui galimybę naudoti kėdutę maždaug iki 6 metų amžiaus, visą laiką važiuojant galine kryptimi. Sky 2.0 pasiekė teigiamą rezultatą teste "Test Plus", kurį galima palyginti su automobilio kėdutės "Oskaro" gavimu. Be to, kėdutė turi Vokietijos sveikos nugaros asociacijos AGR sertifikatą.

  "Sky 2.0 turi apsaugos nuo šoninio smūgio sistemą, be to, joje yra stabilizuojanti kojelė, suteikianti papildomą atramos tašką sėdynei automobilyje. Montuojama naudojant automobilio diržą.

  Į komplektą įeina:
  • Automobilio sėdynė.

  Charakteristikos

  Medvilninis įdėklas

  Sėdynėje yra medvilninis įdėklas, kurio konstrukcija leidžia išimti atskirus elementus, kad jie tiktų augančiam vaikui. Dėl šios priežasties kėdutę galima naudoti iš karto po išvykimo iš ligoninės maždaug iki 6 metų amžiaus.

  Test Plus

  "Avionaut Sky 2".0 sėkmingai išlaikė Test Plus testą, pagal kurį kėdutė yra viena saugiausių savo kategorijoje. Be to, kėdutei suteiktas AGR sertifikatas, o tai reiškia, kad pastangos sukurti kėdutę, kuri rūpintųsi sveika mažylio nugara, nenuėjo veltui. Avionaut Lead šoninė apsauga padidins jūsų vaiko saugumą susidūrimo metu.

  Tinka mažyliams

  Patogus galvos atramos aukščio reguliavimas, reguliuojamas galvos atramos aukštis ir saugos diržai. Avionaut Sky 2.0 lydės jūsų vaiką daugybėje nepamirštamų nuotykių - nuo pat gimimo, kol jūsų mažylis peržengs 125 cm ūgio ribą.

  Reguliuojamas pasvirimo kampas

  Jei pastebėsite, kad kelionės metu mažylio galva nusvyra, pakeiskite sėdynės pasvirimo kampą. Tai padės stabilizuoti jo laikyseną ir išvengti pavojaus.

  Ventiliacijos sistema

  Automobilinės kėdutės korpusas "Avionaut Sky 2".0 su ventiliacijos angomis sukurtas taip, kad būtų išvengta pavojingo perkaitimo keliaujant automobiliu. Žinoma, tai nereiškia, kad jūsų vaikas 30 laipsnių karštyje neprakaituos, tačiau dėl ventiliacijos sistemos šviežias oras pateks ten, kur reikia, kad būtų maksimaliai patogu.

  Viskas aišku

  Jei abejojate, kaip sumontuoti kėdutę, ant sėdynės konstrukcijos yra klijuotės su montavimo instrukcijomis. Tai padės išvengti montavimo klaidų ir užtikrins jūsų vaiko saugumą.

  Stabilizuojanti kojelė

  "Avionaut Sky 2" automobilinės kėdutės stabilizuojanti kojelė suteiks jai papildomą atramą. Ji turi žymeklį, informuojantį tėvus apie tinkamai stabilią padėtį.

  Svarbu žinoti

  10 metų garantija ir keitimas po avarijos

  "Avionaut" prekės ženklas suteikia galimybę pratęsti visų sėdynių ir pagrindų garantinį laikotarpį. Jums tereikia užpildyti specialią formą gamintojo interneto svetainėje. Be to, tai suteikia galimybę pakeisti kėdutę po eismo įvykio - jei ji pateko į eismo įvykį, galite keisti sėdynę į naują, tiesiogiai pas gamintoją. Visą reikiamą informaciją rasite oficialioje "Avionaut" prekės ženklo svetainėje.

  Techniniai duomenys

  Vaiko svoris:

  0-25 kg

  Vaiko ūgis:

  Maks. 125 cm

  Montavimo kryptis:

  RWF, atsukta atgal

  Montavimo būdas:

  Automobilio diržas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija