Prekių katalogas

"Axkid One 2" - automobilinė kėdutė 0-23 kg | Tile Melange

 • "Axkid One 2" - automobilinė kėdutė 0-23 kg | Tile Melange

  Kodas: 17508
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Axkid
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Spalva
  Kreminė
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
 •  

  Axkid One 2 - automobilinė kėdutė 0-23 kg

  Žiauri tiesa yra ta, kad kiekviena kelionė automobiliu susijusi su nelaimingo atsitikimo rizika. Vaiko paėmimas iš darželio, greitas apsipirkimas, apsilankymas pas senelius- vairuotojas turi būti budrus net tada, kai atrodo, kad kelią žino atmintinai. Vairavimas su mažamečiu vaiku yra papildoma atsakomybė - turime nuolat stebėti kelią, tačiau kartais ir to nepakanka. Jums reikia saugios automobilinės kėdutės, kurioje mažylis jaustųsi patogiai.

  "Axkid One" yra jums tinkama automobilinė kėdutė.

  "Axkid One 2" yra automobilinė kėdutė, kurios daugeliui tėvų pristatinėti nereikia - ji garsėja tuo, kad užtikrina visapusišką vaiko apsaugą keliaujant automobiliu nuo gimimo iki maždaug 7 metų amžiaus, ir kartu leidžia jam keliauti vieninteliu įmanomu protingu būdu - atvirkščia kryptimi. Axkid One 2 atitinka i-Size standartą ir yra pritaikyta vaikams, kurių ūgis nuo 40 iki 125 cm, o didžiausias svoris - 23 kg. Šią kėdutę patvirtino labiausiai gerbiamos vaikų saugaus vežimo įstaigos, todėl ji turi tokius sertifikatus kaip Test Plus, ADAC ir Reddot Winner.

  "Axkid One 2" siūlo išskirtinį komforto lygį, nes yra sistemos, leidžiančios padidinti vaikui skirtą erdvę tiek reguliuojant atstumą tarp sėdynės ir atlošo, tiek reguliuojant galvos atramos aukštį. Be to, "Sleep Well" technologija su nuolaidžiu posvyrio reguliavimu užtikrina mažojo keleivio komfortą.

  Šis modelis pagamintas naudojant saugias ir patvarias medžiagas, kurios yra iš patikrintų šaltinių ir yra sunkiai išardomos ir perdirbamos. Rinkdamiesi "Axkid One 2", jūs renkatės atsakingai. Be to, kėdutė sveria mažiau nei 10 kg - tai 30 % mažiau nei konkurentų modeliai.

  Į komplektą įeina:
  • Automobilinė kėdutė;
  • Nesisukantis rėmas.

  Savybės

  Vienintelis kelias į saugumą

  "Axkid One 2" - tai automobilinė kėdutė, kuriai nėra lygių, kai kalbama apie saugumą. Ji sertifikuota pagal griežčiausius saugaus vaikų vežimo reikalavimus - "Test Plus" ir ADAC. Be to, ji pagrįsta I-Size standartu. Kėdutė yra sprendimas ilgiems metams - ji tinka vaikams nuo 40 iki 125 cm ir sveriantiems 23 kg. Maždaug 7 metus kartu keliauti galine kryptimi - skamba nuostabiai ir, svarbiausia, saugiai.

  Tvirta diržų sistema

  "Axkid One 2" automobilinės kėdutės saugos diržų sistemą pagamino švedų prekės ženklas "Holmbergs", garsėjantis naujausiomis technologijomis pagrįstomis saugos sistemomis. Tėvams patogu viena ranka reguliuoti diržus. Pati kėdutė pagaminta iš energiją sugeriančių medžiagų ir papildomai vėdinama - dėl specialiai suprojektuotų angų nuolat cirkuliuoja oras.

  Reguliuojamas galvos atlošas

  Galvos atrama saugo vaiko galvą ir kaklą - ši kėdutėje "One 2" esanti atrama yra storas, bet patogus barjeras jūsų mažyliui nuo išorinio pasaulio, todėl tinkamai pasirūpina jo saugumu. Integruotas paminkštinimas ir aukščio reguliavimas 12 padėčių - tai papildomos funkcijos.

  Auga kartu su jūsų vaiku

  Nuo gimimo iki maždaug 7 metų - šiuo laikotarpiu jūsų vaiko gyvenime įvyks daug pokyčių, tačiau vienas dalykas išliks pastovus. Tai - saugumas kiekvienos šeimos kelionės automobiliu metu. Kėdutėje esantis įdėklas skirtas mažesniems vaikams, jis pritaikytas mažyliams nuo 40 iki 60 cm ūgio.

  Daugiau vietos kojoms

  Inovatyvi "Axkid One 2" kėdutės sistema leidžia reguliuoti mažylio kojų erdvę - padidinę atstumą tarp kėdutės ir sėdynės atlošo iki 30 cm, suteiksite vaikui daugiau laisvės. Be to, reguliuoti galima ir tada, kai kėdutė įmontuota automobilyje. Tai patogu ir tėvams, nes jie turi daugiau erdvės įsodindami vaiką į transporto priemonę ir iškeldami iš jos.

  Neribotai reguliuojamas posvyris

  Krentanti galva? Problema užmiegant sėdimoje padėtyje? Axkid One 2 pašalina šias problemas - dėl Sleep Well sistemos, kurią sudaro pakreipimo reguliavimas, vienu greitu judesiu užtikrinsite mažyliui komfortą. Keleivio komfortas - tai tėvų ramybė.

  ASIP šoninė apsauga

  Šoninio smūgio apsauga - tai iš lanksčių medžiagų sukurtas elementas, kuris smūgio metu atstumia ar net sugeria jėgas, galinčias destruktyviai paveikti mažylį.


  Įrengimas per 30 sekundžių

  Automobilio kėdutės montavimas automobilyje užtrunka vos porą minučių. Kėdutė "Axkid One 2" prisijungia naudojant "Isofix" sistemą, taip užtikrinamas saugus ir paprastas montavimas. Kitas žingsnis - reguliuoti stabilizavimo kojelę, kurios pavadinimas viską pasako - ji turi įtakos kėdutės stabilumui. Paskutinis dalykas yra sureguliuoti nuo sukimosi apsaugantį rėmą. Atlikta! P.S. - rėmas taip pat padeda daugeliui vaikų patiems įlipti į kėdutę ir išlipti iš jos.

  Specifikacija

  Sėdynės gylis:

  32 cm

  Atstumas nuo nugaros iki tarpkojo dirželio:

  18 cm

  Maksimalus atstumas nuo atraminės kojos:

  52 cm

  Minimalus atraminės kojos ilgis:

  26 cm

  Sėdynės tvirtinimas:

  "ISOFIX" + stabilizuojanti koja

  Montavimo kryptis:

  Nugara į važiuojamą pusę

  Tinka vaikams, kurių ūgis:

  40-125 cm

  Maksimalus vaiko svoris:

  23 kg

  Sertifikatai:

  Test Plus, ADAC

  I-Size standartas:

  Taip

   

  Vaizdo įrašas

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija