Prekių katalogas

"Baby Tiger Tini" - daugiafunkcinė maitinimo kėdutė "2-in-1" | Pilka

 • "Baby Tiger Tini" - daugiafunkcinė maitinimo kėdutė "2-in-1" | Pilka

  Kodas: 9858
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Baby Tiger

 • "Baby Tiger Tini" - maitinimo kėdutė "2in1"

  Baby Tiger Tini yra maitinimo kėdutė, kuri ilgai išliks jūsų namuose - patvari konstrukcija leido sujungti dvi funkcijas viename gaminyje - Tini yra maitinimo kėdutė savarankiškai sėdintiems mažyliams ir kėdutė vyresniems vaikams. Ji džiugins patogumu kiekvienu naudojimo etapu, nenuvils savo šeimininko ir saugumo bei funkcionalumo požiūriu, kurį įvertins ir tėvai.

  Tini auga kartu su jūsų vaiku ir prisitaiko prie mažylio, kurio poreikiai dažnai keičiasi diena iš dienos, o stilingas kėdutės dizainas neabejotinai patiks skandinaviškų tendencijų šalininkams. Medžio ir dygsniuotų audinių derinys - tai minimalizmas ir prabanga viename - taip "Tini" įsilies į beveik bet kokį interjerą, puikiai jį papuošdama.

  Savybės

  Dvejopos funkcijos

  Kėdutė "Baby Tiger Tini" yra "2-in-1" užtikrina aukščiausios klasės komfortą nuo tos akimirkos, kai jūsų mažylis savarankiškai atsisėda, iki kol pasiekia 20 kg svorį. Maitinimo kėdutę galima greitai transformuoti į kėdutę vyresniam vaikui - tereikia greitai nuimti kėdutės kojas ir kojų atramą.

  Padengta dygsniuotais apmušalais

  Kėdutė turi malonų liesti įdėklą, praturtintą prabangiu dygsniavimu. Įdėklas ne tik džiugina akį, bet ir pasižymi savybėmis, kurių praktiškumas patiks kiekvienam tėveliui - eko oda puikiai susidoroja su drėgme, o tai turi įtakos patogiam naudojimui ir lengvam valymui - dėmes ir nešvarumus galima tiesiog nuvalyti drėgnu skudurėliu.

  Nuimamas padėklas

  Tini turi nuimamą padėklą - taip bus lengviau pamaitinti mažylį ir išimti morkų, žirnelių ir kitų gėrybių likučius!

  Saugumas

  Penkių taškų saugos diržai apsaugos jūsų vaiką nuo išslydimo iš kėdutės - visumą taip pat papildo medinės kėdutės kojos, kurios prisideda prie stabilumo, taigi ir prie gaminio saugumo. Saugos diržus galima lengvai nuimti.

  Atramėlė kojoms

  Kėdutėje "Baby Tiger Tini" įrengta atramėlė kojoms, todėl jūsų vaikui suteikiama tvirta atrama, užtikrinanti maksimalų komfortą.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  5,5 kg

  Matmenys:

  84 x 58 x 58 cm

  Maksimalus vaiko svoris:

  20 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija