Prekių katalogas

Britax Römer Evolvafix - automobilinė kėdutė i-Size 9-36 kg | Night Blue

 • Britax Römer Evolvafix - automobilinė kėdutė i-Size 9-36 kg | Night Blue

  Kodas: 22574
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Britax-Romer
 •  

  Britax Römer Evolvafix - automobilinė kėdutė i-Size 9-36 kg | Night Blue  

  "Britax-Romer" automobilinė kėdutė "Evolvafix" - tai atsakas į griežtėjančius saugumo reikalavimus.

  Automobilinė kėdutė yra skirta vaikams nuo 76 iki 150 cm ūgio, t. y. nuo 15 mėnesių iki 12 metų ir montuojama yra priekiu į važiavimo kryptį naudojant isofix sistemą ir "Top Tether" diržą.

  Neabejotinas šios kėdutės privalumas - 5 taškų saugos diržai, kuriais galima prisegti vaiką iki 22 kg svorio. Saugos diržai integruoti kartu su galvos atrama, t. y. padidinus galvos atramos aukštį, saugos diržai taip pat prisitaiko prie vaiko ūgio.

  Malonus apmušalas, lengvas montavimas, aukščiausia saugumo klasė - tai geriausios vaikiškos kėdutės "Britax Romer Evolvafix" savybės.

  Savybės

  "i-Size" saugos reikalavimus atitinkanti kėdutė

  "Evolvafix" automobilinė kėdutė sukurta pagal naujausią "i-Size" saugos reglamentą. Montuojama tik į priekį. Naudojant vidinius kėdutės diržus, būtinai reikia naudoti "Top Tether" diržą. Tokioje kėdutėje galima vežti iki 22 kg sveriantį vaiką. 

  Galvos atramos reguliavimas

  Galvos atrama auga kartu su vaiku, todėl "Evolvafix" prisitaiko tiek prie jaunesnių, tiek prie vyresnių keleivių. V formos galvos atrama sukurta taip, kad vaiko galvos judesiai būtų suvaldomi. Jis optimaliai apsaugo šoninio smūgio atveju ir yra papildomai patogus miegant. 

  5 taškų saugos diržai

  5 taškų saugos diržai keičiami, kai vaikas pasiekia 105 cm ūgį ir didžiausią 22 kg svorį. Tada vaikas prisegamas automobilio 3 taškų saugos diržais. Dėl FLIP&GROW funkcijos tai padaryti itin paprasta.
  Instrukcijos pateikiamos taip:

  • sureguliuokite galvos atlošą ir paslėpkite integruotus diržus atloše, kad jie nepasimestų
  • tada perjunkite FLIP&GROW reguliavimo skydelį taip, kad "SecureGuard" būtų virš sėdynės.
    

  "SecureGuard" diržas

  "SecureGuard" padeda apsaugoti jautrią kūdikio pilvo sritį, nes yra papildomas - ketvirtas - 3 taškų saugos diržo tvirtinimo taškas. Susidūrimo atveju tarpkojo diržas sumažina smūgio stiprumą į vaiko pilvą. 

  Atlošimo reguliavimas

  Įvairaus amžiaus vaikams skirta "EasyRecline"lengvo atlošimo sistema leidžia reguliuoti sėdynę į kelias patogias padėtis, net kai vaikas sėdi sėdynėje. Reguliuojant pasvirimą nereikia nuimti "Top Tether" diržo. 

  Lengvai nuimamas apmušalas

  Apmušalai pralaidūs orui, malonūs odai ir lengvai valomi. Sėdynės audinį galima nuimti ir skalbti (pagal gamintojo rekomendacijas). 

  Svoris: apie 10 kg
  Matmenys: 60x48x44
  Amžiaus grupė: nuo 5 mėnesių iki 12 metų | 76-150 cm 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija