Prekių katalogas

Britax Romer BABYSAFE Core - automobilinė kėdutė | Space Black

 • Britax Romer BABYSAFE Core - automobilinė kėdutė | Space Black

  Kodas: 21832
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 20 d.d.
  Gamintojas
  Britax-Romer
 •  

  "Britax Romer BabySafe Core" - lengva automobilinė kėdutė kūdikiams
  Apsupkite savo mažylį minkštumu ir saugumu kiekvienoje kelionėje. 

  Tinka nuo gimimo iki 15 mėnesių 40-83 cm ūgio vaikams. Kėdutės šonai, pagaminti iš tvirtos ir smūgio energiją sugeriančios medžiagos, o minkštas galvos atlošas ir išimamas kūdikio įdėklas užtikrina patogią miego padėtį. 

  Lankstumas ir patogumas - tai BABY-SAFE CORE nešioklės šūkiai. Dėl kompaktiško dydžio ją galima saugiai pritvirtinti prie bazės* arba automobilio saugos diržu. Vos 3,9 kg sverianti nešynė yra viena iš lengviausių, todėl ją lengva nešiotis ir tvirtinti prie vežimėlio. Tai puikus palydovas ilgoms nuotykių kupinoms dienoms.

  BABY-SAFE CORE atitinka i-Size standartą ir naujausią UN R129 reglamentą. Galite būti tikri, kad jūsų vaikas keliaus saugiai.

  *Isofix bazę reikia įsigyti atskirai.


  Komplekte:
  Automobilinė kėdutė
  naujagimio įdėklas

  Cechy charakterystyczne

   Tvirtinimo galimybės
  Kėdutės konstrukcija sukurta atsižvelgiant į lankstumą. Ją galite tvirtinti naudodami ISOFIX pagrindą*, pasirinkę du suderinamus pagrindus: BABY-SAFE CORE BASE arba VARIO BASE 5Z, užtikrinančius saugumą ir stabilumą.

  Ją taip pat galite naudoti su standartiniu 3 taškų automobilio diržu.

  Patogus lengvumas

  Nepaisant aukštos kokybės ir saugumo, BABY-SAFE CORE automobilinė kėdutė yra itin lengva - sveria vos 3,5 kg. Dėl to ją patogu nešiotis ir montuoti.

  Saugumas svarbiausia

  BABYSAFE CORE buvo kruopščiai išbandyta ir patvirtinta, ji atitinka griežtus ECE R129/03 standarto reikalavimus. Tai reiškia, kad galite būti tikri, jog jūsų mažylis bus saugus kelyje nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų.

  3 taškų saugos diržas

  Patogiai užsegami ir reguliuojami vidiniai saugos diržai leidžia lengvai prisegti mažylį. Minkštos pečių pagalvėlės užtikrina patogumą ir saugumą.

   

  Idealiai tinka vaikiškiems vežimėliams


  Sėdynę galima pritvirtinti prie daugelio vaikiškų vežimėlių rėmo, įskaitant kitų gamintojų vežimėlius. Atkreipkite dėmesį, kad adapterius reikės pritaikyti prie savo vežimėlio modelio.

  Specifikacijos

  Svoris:3,9 kg

  Matmenys:H 61 x L 64 x W 44 cm

  Tikslinė grupė:Nuo gimimo iki 15 mėnesių | 40 - 83 cm | 0 - 13 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija