Prekių katalogas

Cybex Melio 3.0 vaikiškas vežimėlis | Carbon Moon Black

 • Cybex Melio 3.0 vaikiškas vežimėlis | Carbon Moon Black

  Kodas: 19167
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
 •  

  Cybex Melio Carbon 3.0 vežimėlis

  Spalva / modelis: CARBON Moon Black versija

  "Cybex Melio Carbon 3.0" yra modernus, stilingas, miesto vežimėlis, kurio konstrukcija pagaminta iš anglies pluošto. Dėl to vežimėlis itin lengvas (5,9 kg) Idealiai tinka šeimoms, kurios mėgsta keliauti, dažnai lankosi prekybos centruose ir vaikšto miesto centre. Melio Carbon 3.0 nuo ankstesnės versijos skiriasi tuo, kad turi patogų ir modernų saugos diržų reguliavimą vienu patraukimu, kaip ir automobilio kėdutėse. Be to, "Melio Carbon 3.0" jau turi ekologiškos odos rankeną, o stabdžių pedalas išdėstytas centre.

  "Melio Carbon" sukurtas tam, kad kiekviena akimirka kartu būtų malonesnė - jis ne tik kompaktiškas, bet ir funkcionalus - ant jo rėmo galime pritvirtinti specialų "Cybex Melio" vežimėlį, automobilinę kėdutę arba minkštą "Cocoon S" vežimėlį - galimybė sukurti kelionių sistemą paverčia jį universaliu vežimėliu, kuris lengvai prisitaikys prie jūsų šeimos poreikių.

  Pasiūlomas modelis, kaip ir jo pirmtakas, sulankstomas viena ranka, o sulankstytas neužima daug vietos - "Melio Carbon 3.0" yra šiek tiek lengvesnis - 6,1 kg, todėl tai itin lengvas ir daugiafunkcinis vežimėlis.

  Į komplektaciją įeina:
  • vaikiškas vežimėlis;
  • patogus įdėklas.

  Galimybės

  Būda XXL su apsauga nuo UV spindulių

  Didelė pastogė puikiai apsaugo nuo įvairių oro sąlygų - saulė, vėjas, lietus ir sniegas nesutrukdys jums tyrinėti ir atrasti pasaulio.

  Visiška ventiliacija

  "Melio Carbon 3.0" puikiai tinka kaip atostogų vežimėlis. Galinė sėdynės dalis pagaminta iš patvaraus tinklelio, todėl karštomis dienomis jūsų vaiko nugara visada bus puikiai vėdinama. Žiemos sąlygomis sėdynė turi specialų pritvirtintą įdėklą, kuris apsaugo nuo vėjo ir šalčio.

  Komfortiška sėdynė

  Sėdynė yra profiliuota, todėl jūsų vaikui joje bus patogu sėdėti. Aukštas atlošas ir reguliuojama atrama kojoms yra vieni iš šio modelio privalumų. Net vyresni ir didesni vaikai galės patogiai snausti dienos metu. 3.0 versijoje pridėta papildoma atlošo pasvirimo padėtis, iš viso yra 4 padėtys.

  Kėdutėje įrengti naujoviški saugos diržai, kurie įtempiami taip, kaip automobilinėse kėdutėse, ir tai yra neįtikėtinai patogu. Lengvai ir greitai prisegsite net ir judriausią mažylį.

  Sėdynė priekyje arba gale

  "Melio Carbon 3.0" vežimėlio sėdynę galima lengvai atlenkti atgal ir važiuoti į priekį arba atgal. Jūs, tėvai, galite nuspręsti, kada ir kokiomis aplinkybėmis jūsų vaikas keliaus.

  Reguliuojasi pagal jūsų ūgį

  Reguliuojama rankena yra labai naudinga, kad būtų galima reguliuoti rankenos aukštį, taigi ir vežimėlio patogumą, nepriklausomai nuo jūsų ūgio.

  Ratukai, nereikalaujantys priežiūros

  "Melio Carbon 3.0" vežimėlio ratai pagaminti iš dilimui atsparaus plastiko. Šis plastikas išlaiko ratų, važiuojančių nelygiu paviršiumi, pavyzdžiui, šaligatviu, grindiniu, promenada ir t. t.

  Kelionių sistema

  Nėra nieko patogiau už vieną vežimėlį visai vaikystei. Melio Carbon 3.0 yra ne tik stilingas vežimėlis. Pridėjus vežimėlį ir automobilinę kėdutę, "Melio Carbon" tampa daugiafunkciniu rinkiniu 2in1 arba 3in1. Lopšys ir automobilinė kėdutė į komplektą neįeina. Pridėkite juos atskiru pasiūlymu arba ieškokite 2in1 pasiūlymo.

  Sulankstomas

  Mažas, manevringas, lengvas - tokiomis savybėmis pasižymi kasdienėms kelionėms idealiai tinkantis vežimėlis. Jei dažnai keliaujate automobiliu ar viešuoju transportu, tikrai įvertinsite tokio mažo dydžio sulankstomo vežimėlio "Melio Carbon 3.0" iš "Cybex" privalumą.

  Specifikacija

  Svoris

  5,9 kg

  Matmenys

  .91 x 49 x 107 cm

  Sulankstyti matmenys

  69 x 49 x 29 cm

  Filmas

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija