Prekių katalogas

"Cybex Sirona S2 i-Size" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18kg | Hibiscus Red

 • "Cybex Sirona S2 i-Size" - pasukama automobilinė kėdutė ~0-18kg | Hibiscus Red

  Kodas: 17561
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
 •  

  "Cybex Sirona S2 i-Size" pasukama automobilinė kėdutė

  "Sirona S2 i-Size" yra nauja populiaraus gamintojo "Cybex" automobilinės kėdutės versija. Ši kėdutė turi visas būtinas saugaus ir patogaus naudojimo funkcijas. Joje yra nauja galvos atramos reguliavimo sistema, 5 posvyrio reguliavimo padėtys, skirtos važiuojant priekiu pasukta kėdute, ir 5 reguliavimo padėtys, skirtos važiuoti atbuline eiga.

  Kėdutė turi 360 laipsnių pasukimo funkciją, todėl daug lengviau įsodinti vaiką.

  Charakteristikos

  Pasukimo funkcija

  Specialus kėdutės mechanizmas leidžia jai pasisukti 360 laipsnių kampu - todėl net ir mažesniuose automobiliuose itin patogu vaiką įkelti ir iškelti iš kėdutės be jokio vargo.

  Patogūs atsilenkiantys dirželiai

  Kėdutėje įrengta dirželių sistema, kuri netrukdo sodinant vaiką į kėdutę. Dažnai dirželiai gali susipainioti, įsodinti vaiką yra iššūkis, ypač jei jūsų mažyliui bloga diena. Cybex Sirona S2 i-Size pašalina šią problemą dėl specialių kišenėlių, kurios laikosi diržo vietoje, kai vaikas dedamas į kėdutę.

  Reguliuojama galvos atrama

  Kelių padėčių reguliuojamas galvos atlošas užtikrins, kad kėdutė prisitaikytų prie augančio vaiko. Taigi, ji išlaikys vaiko galvą saugioje padėtyje. Sėdynės "Sirona S2 i-Size" galvos atramos reguliavimo svirtis yra galinėje galvos atramos dalyje.

  Atlenkimo viena ranka funkcija

  Atlenkimo funkcija leidžia sėdynę nustatyti 5 padėtyse tiek atsuktą atgal, tiek nukreiptą į priekį. Dėl šios funkcijos rasti tobulą padėtį nebus iššūkis - net ir išrankiausiam keliautojui.

  Įrengimas į priekiu ir galu

  "Sirona S2 i-Size" galima montuoti galu į važiuojamąją dalį, kol vaikas pasiekia 105 cm ūgį. Į galą atsukta kėdutė leidžia saugiausiai vežti vaikus. Žinoma, vyresniems vaikams kėdutę taip pat galima tvirtinti priekiu į važiuojamąją dalį.

  "ISOFIX" sistema

  Montuojant kėdutę su "ISOFIX" sistema bus labai paprasta, be to, išvengiama montavimo klaidų ir tai turi įtakos kėdutės stabilumui. Stabilizuojanti kojelė "Sirona S2 i-Size" modelyje yra juodos spalvos, todėl visa tai atrodo dar gražiau.

  Papildomas įdėklas kūdikiams

  Sėdynė skirta vežti 61 cm - 105 cm ūgio vaikus. Tačiau jei jūsų vaikas dar nepasiekė reikiamo ūgio, galite papildomai įsigyti šiam sėdynės modeliui skirtą įdėklą. Įdėklą galima įsigyti atskirai.

  Techniniai duomenys

  Grupė:

  pritaikyta vaikams nuo 61 iki 105 cm

  Filmas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija