Prekių katalogas

"Cybex Sirona SX2 i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Deep Black

 • "Cybex Sirona SX2 i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Deep Black

  Kodas: 13489
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
 •  

  Cybex Sirona SX2 i-Size automobilinė kėdutė ~0-18 kg

  "Cybex Sirona SX2 i-Size" su išplėstine 360° pasukimo funkcija, kuri leidžia kuo paprasčiau paruošti vaiką prieš kelionę. Montavimas naudojant ISOFIX jungtis ir atraminę koją padeda išvengti pagrindinių montavimo klaidų. Šoninės apsaugos sistema užtikrina aukščiausio lygio apsaugą pavojingų susidūrimų metu. Dėl plataus reguliavimo kėdutė auga kartu su jūsų vaiku nuo maždaug 3 mėnesių iki 4 metų amžiaus. Įsigijus specialų įdėklą, su "Sirona SX2 i-Size" galima patogiai ir saugiai keliauti su naujagimiu.

  Į komplektą įeina:
  • apsukamoji bazė,
  • autokėdutė.

  Charakteristikos

  Pilnas apsisukimas

  Galimybė pasukti 360° kampu yra itin patogi kasdieniam naudojimui. Pasukite sėdynę link durų, kad galėtumėte lengvai įsodinti mažąjį keleivį į sėdynę. Pasukama sėdynė leidžia vežti vaiką galu į važiuojamąją dalį - tai saugiausia kelionės padėtis. Kai jūsų vaikas vyresnis nei 15 mėnesių ir nebesijaučia patogiai važiuodamas galine eiga, "Sirona SX2 i-Size" kėdutę galite pasukti 180° kampu.

  Stabilumas su ISOFIX

  ISOFIX šiuo metu yra auksinis automobilinių kėdučių montavimo standartas. Kartu su trečiuoju atramos tašku - atramine koja - jis užtikrina stabilumą ir saugumą bei padeda išvengti pagrindinių montavimo klaidų.

  Tinkama atrama galvai

  Tinkamai apsaugoti jautrią vaiko galvą galima tik turint tinkamą atramą galvai. Daugiapakopis galvos atramos reguliavimas, leis puikiai pritaikyti atlošą prie esamo vaiko ūgio.

  Susiraskite mėgstamiausią padėtį

  Nesvarbu, ar važiuojate priekiu, ar galu į važiuojamąją, "Sirona SX2 i-Size" galima reguliuoti kelių pakopų atsilenkimą, todėl lengva rasti mėgstamiausią vaiko padėtį, nesvarbu, ar tai būtų ramus miegas, ar įdomus pasaulio tyrinėjimas.

  Pagerintas L.S.P.

  "Sirona SX2 i-Size" šoninė apsauga yra paruošta atlikti savo funkciją, kai tik sėdynė išimama iš pakuotės. Dėl to niekada nepamiršite jo naudoti, o jūsų vaikas visada bus apsaugotas nuo pavojingų šoninio susidūrimo pasekmių.

  Sumažina priekinio susidūrimo pasekmes

  Dėl panaudotų lanksčių medžiagų kėdutė sugeria didelę dalį energijos, priekinio susidūrimo metu. Taip apsaugoma jautri galva ir kaklas.

  Diržų laikikliai

  Galimybė pasukti sėdynę į mūsų pusę kartu su sumaniai suprojektuotais saugos diržų laikikliais leis lengvai paruošti vaiką kelionei.

  Skirta nuo gimimo (įsigijus įdėklą)

  Įsigiję specialų kūdikio įdėklą, galėsite patogiai ir saugiai keliauti nuo pat vaiko gimimo.

  Techniniai duomenys

  Kūdikio ūgis (pagal "i-Size"):

  61 - 105 cm

  Vaiko ūgis su naujagimio įdėklu:

  45 - 105 cm

  Svorio grupė:

  0+/1 (nuo 0 iki 18 kg) kėdutė tinka kūdikiams tik įsigijus specialų įdėklą

  Filmas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija