Prekių katalogas

"Cybex Sport Zeno 4in1" - bėgimo vežimėlis / priekaba | by Puma

 • "Cybex Sport Zeno 4in1" - bėgimo vežimėlis / priekaba | by Puma

  Kodas: 14935
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
 •  

  "Cybex Zeno 4-in-1" bėgimo vežimėlis / priekaba

  "Cybex Zeno" yra novatoriškas "Cybex Gold" linijos gaminys, išsiveržiantis iš standartinių interpretacijų. Tai krosinis vežimėlis, dviračio priekaba, o gal slidinėjimo rinkinys. Su "Zeno" tik nuo jūsų priklauso, kaip praleisite neįkainojamas akimirkas su savo artimaisiais. 

  "Puma" kolekcija nukreipta į sportinį stilių. Jei esate nugalėtojas, ši kolekcija sukurta jums. Paprastas, bet elegantiškas stilius, atspindintys elementai, klasikinis "Puma" logotipas - tai elementai, kurie daro įspūdį nuo pat pradžių.

  Į komplektą įeina:
  • rėmas su ratukais,
  • sėdynė.

  Charakteristikos

  Išskirtinai lengvas

  Minimalistinėje "Zeno" aliuminio konstrukcijoje yra viskas, ko reikia dideliam keleivių komfortui, ir nė gramo daugiau. Tvirtos medžiagos garantuoja gaminio patvarumą, kad ir kokioje situacijoje jis atsidurtų. Cybex Zeno suteiks jums viską, ko galite prašyti iš aukščiausios klasės gaminio, ir dar daugiau. Bėgimas tokioje geroje kompanijoje suteiks jums papildomą energijos pliūpsnį ir jokių apribojimų.

   

  Atraskite savo komfortą

  Tobulas svorio centro pasiskirstymas turi įtakos tiek keleivio, tiek vairuotojo komfortui. Norint vežimėlį naudoti keliomis skirtingomis sportinėmis funkcijomis, reikia šiek tiek kitokio sėdynių išdėstymo. Naujausiame "Cybex" gaminyje visas reguliavimas yra itin paprastas ir atliekamas nenaudojant papildomų įrankių. Kad su "Zeno" pasiektumėte tobulą pusiausvyros būseną, užtenka vos kelių sekundžių.

   

  Amortizacijos mechanizmas

  Dėl daugybės užduočių kiekio, su kuriomis susiduria "Zeno", reikia pažangios ir patikimos amortizacijos sistemos. Virš galinės vežimėlio ašies išdėstytos didelio atsparumo spyruoklės suteikia nepaprastą lankstumą visai konstrukcijai.

   

  Aukščiausias saugos lygis

  Penkių taškų saugos diržai su paminkštinimu - tai tokia saugos priemonė, kokią galima rasti saugiausiose automobilinėse kėdutėse ir ten, kur gali atsirasti didelė perkrova. Tinkamai prisegtas "Zeno" keleivis išlieka saugus net staigaus, avarinio stabdymo metu.

   

  Reguliuojama rankena

  4 rankenos padėtys leis pritaikyti "Zeno" pagal individualius pageidavimus.

   

  Ratukai visiems reljefams

  Susipažinę su "Zeno", greitai suprasite, kad ratų dydis yra labai svarbus. Kad ir koks būtų reljefas, didžiulės oru pripildytos padangos užtikrins sklandų judėjimą. Su "Cybex" daugiafunkciniu sporto gaminiu kiekviena veikla - minimalios pastangos ir maksimalus komfortas.

   

  Ventiliacijos sistema

  Fizinis aktyvumas lauke, tai unikali žmonių bendrystė su gamta. Išplėsta "Zeno" ventiliacijos sistema pašalins nereikalingas kliūtis tarp vaiko ir aplinkos. Mažylis pajus vėją savo plaukuose, išgirs paukščių čiulbesį ir supras, kokia vienybė sieja jį ir jį supantį pasaulį.

   

  Saugus ir stilingas

  Dėl neįprasto dizaino "Zeno" tampa gaminiu, kurio sunku nepastebėti net sutemus. Vaikiško vežimėlio ratai atspindi šviesą, kad padidintų saugumą, be to, tai daro labai stilingai.

   

  Lengvas transportavimas

  Beveik neįmanoma, kad gaminį, turintį net 4 skirtingas funkcijas, būtų taip lengva transportuoti. Sumani sulankstymo sistema leis sumažinti "Zeno" iki kelioninio lagamino dydžio. Galimybė nuimti ratukus sutaupo dar vieną brangų centimetrą automobilio bagažinėje.

   

  Važiuojančios priekabos galimybė (reikalingi papildomi priedai)

  Įsigijus specialių priedų, galima išplėsti "Zeno" funkcionalumą. Bėgimo rinkinys leis paversti Cybex gaminį bėgimo priekaba, su kuria galėsite pasiimti vaiką į nuostabią kelionę, mėgstamos veiklos metu. Pritvirtintas diržu, kuris tvirtinamas tiesiai virš klubų, jis suteikia visišką laisvę pečiams ir laisvės pojūtį.

   

  Dviračio priekabos pasirinkimas (reikalingi papildomi priedai) 

  Dviračio rinkinys leis paversti "Zeno" mobilia ir manevringa priekaba, su kuria galėsite išnaudoti visus didelių pripučiamų ratų privalumus. Nedidelis svoris ir galimybė reguliuoti svorio centrą leis sukurti tobulą tandemą.

   

  Slidinėjimo priekabos galimybė (reikalingi papildomi priedai)

  S "Zeno" daugiafunkciniu sporto įrankiu sezonas niekada nesibaigia. Aprūpinkite priekabą slidinėjimo priedais ir keliaukite stebuklingomis žiemos trasomis.

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  12.5 kg

  Išmatavimai išskleistoje padėtyje:

  140-155 cm x 68,5 cm x 104-122 cm

  Išmatavimai sulankstytame padėtyje:

  99,5 cm x 58 cm x 35 cm

  Maksimali sėdynės apkrova:

  34 kg 

  Filmas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija