Prekių katalogas

"Diono Cambria 2" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Juoda

 • "Diono Cambria 2" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Juoda

  Kodas: 12681
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  Diono
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
 •  

  "Diono Cambria 2" - automobilinė kėdutė 15-36 kg

   

  "Diono Cambria 2" - tai puikus modelis visiems automobilinių kėdučių naudotojams. Dėl erdvios sėdynės ir kelių pakopų aukščio reguliavimo sistemos "Cambria 2" tiks net ir reikliausiam keleiviui. ISOFIX tvirtinimo sistema užtikrina patogumą ir saugumą kasdienio naudojimo metu, o plati šoninės apsaugos sistema užtikrina aukšto lygio apsaugą susidūrimo atveju.

   

  Į komplektaciją įeina:
  • sėdynė,
  • 2x puodelio laikiklis.

  Galimybės

  Visada tinka

  Reguliuojamas galvos atramos aukštis leis puikiai pritaikyti kėdutę pagal esamą vaiko ūgį. Tinkamai paremta galva neabejotinai sumažina rimtų sužalojimų riziką tiek priekinių, tiek šoninių susidūrimų metu.

  Isofix sistema

  Minkšti ISOFIX tvirtinimo įtaisai pagerina "Diono Cambria 2" stabilumą. Priekinio susidūrimo atveju tvirtinimo įtaisai perima kėdutės svorį, taip sumažindami vaiką veikiančias jėgas. Naudojant ISOFIX sistemą, kėdutė liks savo vietoje net ir tada, kai nėra keleivio.

  Šoninė apsaugos sistema

  Šoniniai susidūrimai sudaro didžiąją dalį pavojingiausių eismo įvykių. Todėl labai svarbu sukurti sistemą, kuri sumažintų šių dažnai tragiškų įvykių pasekmes. Platūs sėdynės šonai pagaminti iš tvirtos ir lanksčios medžiagos. Tai leidžia jiems sugerti didelę dalį jėgos, atsirandančios šoninio smūgio metu.

  Priedai

  Dėl dviejų šoninių laikiklių jūsų vaiko mėgstamas gėrimas visada bus pasiekiamas ranka.

  Specifikacija

  Svorio grupė:

  III (15-36 kg)

   

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija