Prekių katalogas

"Espiro Sense" - maitinimo kėdutė 4in1 | 07 Gray

 • "Espiro Sense" - maitinimo kėdutė 4in1 | 07 Gray

  Kodas: 9634
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  Espiro
 •  

  Espiro Sense - maitinimo kėdutė "4in1"

  Atrodo, kad niekas taip nedomina vaikų, kaip suaugusiųjų gyvenimas. Augdami mažyliai nori tapti panašesni į mus - tiek savo išraiškomis, tiek veiksmais - ir tai tampa visos šeimos kasdienybe.

  "Espiro Sense" maitinimo kėdutė - tai gaminys "4in1", kuris leis jūsų vaikui įžengti į kitą gyvenimo etapą dalyvaujant bendrame valgyme. Tai nepaprastai svarbus momentas kiekvienam mažyliui, kuris trokšta, kad su juo būtų elgiamasi kaip su suaugusiu šeimos nariu. Kadangi "Sense" auga kartu su vaiku, jį reikia nuolat keisti - lygiai taip pat, kaip nuolat keičiasi vaiko poreikiai. Kėdutę galime naudoti kaip aukšta maitinimo kėdutę, žemą kėdutę ar taburetę - tiek daug funkcijų viename gaminyje!

  Espiro Sense pagaminta naudojant patvarias ir tvirtas medžiagas, todėl ji lengvai atlaikys laiko išbandymą, o dėl neutralaus dizaino puikiai derės prie bet kokio interjero.

  Savybės

  Maitinimo kėdutė

  Vaikui tampant sąmoningesniam, jam atsiranda noras lydėti jus atliekant kasdienius darbus ir atliekant kasdienius įpročius, todėl bendras pasisėdėjimas prie stalo yra geras būdas patenkinti vaiko poreikius leidžiant laiką kartu. Jei jūsų mažylis dar nėra pakankamai didelis, kad galėtų pats sėdėti valgomojo kėdėje, pirmiausia pasinaudokite "Espiro Sense" maitinimo kėdute, kuri dėl minkšto įdėklo yra patogi, o 5 taškų saugos diržai ir saugos turėklai - saugūs jūsų vaikui.

  Baro kėdutė

  Baro kėdutė yra idealus sprendimas pereinamuoju laikotarpiu, t. y. kai vaikas reikalauja suaugusiųjų pasitikėjimo, bet dar nėra pakankamai didelis, kad galėtų pats naudotis kėdute be jokių saugos priemonių. Espiro Sense baro kėdės formos yra kompromisas vaikui, kuris nori jaustis kaip suaugęs, - kėdutė vis dar nustatoma aukštai, tačiau atsisakome apsauginio turėklo. Penkių taškų saugos diržą pakeičiame trijų taškų saugos diržais.

  Žema kėdutė ir taburetė

  Sutrumpinus kėdutės kojas, "Sense" virsta žema kėdute arba taburete - šios funkcijos ypač pravers vaikams, kurie daug laiko praleidžia prie savo žemo staliuko, pavyzdžiui, žaisdami su plastilinu arba piešdami.

  Nuimamas įdėklas

  Kėdutėje "Sense" yra minkštas eko odos įdėklas, kuris patogus tiek mažyliui, tiek tėvams - prireikus galime jį išimti ir išvalyti, o tai, atsižvelgiant į jo struktūrą, niekam nesudarys sunkumų.

  5 taškų saugos diržai

  "Espiro Sense" turi 5 taškų saugos diržus, kurie rūpinasi jūsų vaiko saugumu. Galimybė reguliuoti diržus reiškia, kad kėdutė gali prisitaikyti prie jūsų vaiko jam augant, taip pat kėdutė bus saugi ir patogi tiek mažyliui, tiek vyresniam vaikui.

  Dvigubas padėklas

  Kėdutė turi dvigubą padėką, viršutinę dalį galima lengvai nuimti, be to visą padėklą galima plauti indaplovėje, todėl sutaupysite daug laiko ir nervų. Jums nereikės nerimauti dėl morkų ar žirnelių likučių - dėmėms pašalinti neprireiks daug pastangų.

  Apsauginis barjeras

  "Sense" kėdutėje įrengtas barjeras, kuris apsaugos jūsų vaiką nuo išslydimo iš kėdutės.

  Reguliuojamas kojyčių atramos dydis

  Reguliuojama 3 padėčių pėdų atrama yra patogi įvairaus amžiaus vaikams - ji suteikia atramą mažo ir didelio naudotojo pėdoms tiek naudojantis kėde, tiek į ją įlipant ar išlipant.

  Reguliuojamos kojos

  Kėdutė turi reguliuojamo aukščio kojas. Reguliavimas atliekamas dviejų laipsnių ribose, yra labai paprastas ir nereikalauja įrankių. Be to, galinėse kojelėse yra ratukai, todėl su kėdute daug lengviau judėti, o kad užtikrintumėte vaiko saugumą, kiekviena kojelė turi apsaugą nuo slydimo.

  Specifikacija

  Svoris:

  5,9 kg

  Matmenys:

  59 x 61 x 97 cm

  Sėdynės matmenys:

  27 x 28 x 40 cm

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija