Prekių katalogas

gb "Vaya 2 i-Size" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Lux Black

 • gb "Vaya 2 i-Size" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Lux Black

  Kodas: 10068
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  GB
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  gb Vaya 2 i-Size - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė

   

  Siūlomas gaminys yra garsiojo „gb Vaya“ modelio įpėdinis. Naujesnė, atnaujinta versija neabejotinai verta mūsų pasitikėjimo ir yra tokia pat saugi bei patogi. Ši kėdutė užtikrins patogias keliones, kurių nusipelno kiekvienas mažylis!

  "gb Vaya 2" yra pagal "i-Size" standartą sukurta kėdutė, kurią gali naudoti vaikai nuo gimimo iki 105 cm ūgio arba iki 18 kg svorio.

  Kėdutės novatoriškumas juntamas kiekviename elemente ir funkcijoje - tiek pažangiose apsaugos sistemose, tiek integruotuose reguliavimo mechanizmuose, tiek naudojant technologiją, leidžiančią sklandžiai suktis 360 laipsnių kampu.

  Kodėl rinktis šį gaminį? Jis visiškai pritaikytas judrių tėvų, kurie vertina judėjimo laisvę šiuolaikiniame pasaulyje, o kartu žino apie tykančius pavojus ir nuviliančius su tuo susijusius statistikos rezultatus, reikalavimams.

   

  Galimybės

  "i-Size" - kas tai?

  "i-Size" remiasi idėja, kad rinkdamiesi automobilinę kėdutę tėvai turėtų vadovautis savo vaiko ūgiu. Tai leidžia didesnius vaikus vežti saugiausiu būdu, t. y. atsuktus atgal, ilgesnį laiką. Pagal "i-Size" standartą tėvai turi vežti vaikus priešinga kryptimi iki 15 mėnesių amžiaus. Šį standartą atitinkančios sėdynės yra veiksmingesnės šoninių ir priekinių susidūrimų metu - visa tai dėl to, kad jose įdiegtos pažangesnės apsaugos sistemos.

  Kryptinis valdymas

  gb „Vaya 2 i-Size“  rūpinasi jūsų vaiko saugumu ir žino, kad kiekviena gyvybė yra vienodai brangi. Kėdutėje įdiegta kryptinio valdymo sistema, pagal kurią tėvai turi galimybę vežti vaiką atsuktą veidu prieš eismo judėjimo kryptį, kol jam sukanka 76 cm arba 16 mėnesių.

  ER-Tech

  ER-Tech - tai technologija, kuri automatiškai įsijungia, kai priekinio susidūrimo metu atsirandančios jėgos pasiekia sėdynės apvalkalą. Šios didžiulės jėgos įtempimas sumažinamas, todėl jautrios vaiko kūno dalys, pavyzdžiui, kaklas ar galva, mažiau veikiamos pavojingo jos poveikio.

  L.S.P. šoninė apsauga

  Kol kalbame apie sėdynių apsaugos funkcijas, verta paminėti dar vieną - L.S.P. sistemą, kuri yra papildoma saugos funkcija, kurią įvertinsite šoninio smūgio atveju. Pagrindinis šios sistemos tikslas - sumažinti smūgio energiją. Kad L.S.P. sistema veiktų tinkamai, turi būti atidarytas durelių pusėje esantis sparnas.

  Galvos atramos reguliavimas

  Kėdutės „gb Vaya 2 i-Size“ galvos atrama su 12 padėčių aukščio reguliavimu - tai garantija, kad kėdutė atitiks jūsų vaiko ūgį ir mažojo keleivio galva visada bus saugioje zonoje.

  Integruoti saugos diržai

  Sėdynės diržai yra būtini - neįsivaizduojame jokios kelionės be jų prisegimo. Diržai reguliuojami vienu patraukimu, todėl juos galima greitai ir lengvai pritaikyti tinkamame aukštyje naudotojo atžvilgiu. Minkštos pagalvėlės ant diržų teigiamai paveiks jūsų vaiko komfortą, todėl jis tikrai gerai atlaikys daugybę kelionių.

  Rotacija 360 laipsnių

  Sukimosi mechanizmas leidžia kėdutei laisvai suktis 360 laipsnių kampu, todėl vaiką joje galima greitai ir patogiai pasodinti ir, svarbiausia, papildomai neapkrauti stuburo.

  Atlenkiamas atlošas

  gb „Vaya 2 i-Size“ leidžia nustatyti kėdutę į vaikui patogią ir saugią padėtį. Penkios į galą ir trys į priekį atsuktos padėtys suteikia tėvams daugybę galimybių!

  Magnetiniai spaustukai

  Sėdynėje esantys magnetiniai spaustukai yra gana naudingas patentas, kuris tikrai patiks technologijų ir įdomių įtaisų mėgėjams. Dėl spaustukų vaiką įkelti į kėdutę ir iš jos išimti daug lengviau, nes niekas netrukdo.

  Montavimas

  Sėdynę montuoti labai padės "Isofix" jungtys bazėje. Būdingas spragtelėjimas ir pasikeitusi indikatoriaus spalva rodys, kad sėdynė pritvirtinta teisingai. Pagrindas turi stabilizuojančią kojelę, kuri suteikia dar vieną atramos tašką. Sėdynę „Vaya 2 i-Size“ galima montuoti tik į priekį, kai vaikas yra 76 cm ūgio.

  Specifikacija

  Svoris

  14.9 kg

  Matmenys

  70 x 43 x 63,5 cm

  I dydžio standartinis

  Taip

  Maksimalus vaiko svoris

  18 kg

  Vaiko ūgis

  Nuo 45 iki 105 cm

 • Alternatyvios prekės

  gb Vaya 2 i-Size - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Satin Black
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  369 
  419  Sutaupykite 50 
  gb Vaya 2 i-Size - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Sapphire Blue
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Mėlyna
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  369 
  419  Sutaupykite 50 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija