Prekių katalogas

Graco Slimfit R129 - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Midnight

 • Graco Slimfit R129 - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Midnight

  Kodas: 19943
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Graco
  Spalva
  Juoda
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
 •  

  Automobilinė kėdutė "Graco Slimfit R129" 0-36 kg

  "Graco Slimfit R129" yra automobilinė kėdutė, skirta vaikams nuo gimimo iki maždaug 12 metų, kurių svorio grupė 0-36 kg ir ūgis nuo 40 iki 150 cm.

  Siūlomas kėdutės modelis pritaikytas pagal naujausius ES R129 standartus, todėl išlaikė sudėtingesnius susidūrimo bandymus. Dėl didelio funkcionalumo, lengvo montavimo ir pritaikymo prie vaiko ūgio tai yra ilgalaikis sprendimas, kuris bus saugus ir patogus visą jo naudojimo laiką.

   

  Kėdutė montuojama nugara į važiuojamą pusę (40-105 cm) ir į priekį (100-145 cm), naudojant automobilio saugos diržą

   

  Savybės


  Auga kartu su jūsų vaiku

  "Graco Slimfit R129" yra automobilinė kėdutė, skirta nuo 0 iki 36 kg ir nuo 40 iki 150 cm ūgio vaikams. Tai reiškia, kad ji pritaikyta visoms svorio kategorijoms, todėl yra pirma ir paskutinė automobilinė kėdutė, kurios jums gali prireikti. Graco Slimfit R129 turi nuimamą kūdikio įdėklą, taip pat išplėstą galvos atramą ir saugos diržus. Galvos atramą galima reguliuoti 10 padėčių.

  Minkštas įdėklas

  Kėdutės įdėklas yra minkštas ir malonus liesti. Jis gerai apgaubia vaiką, o tai prisideda prie mažojo keleivio patogumo ir saugumo. Įdėklas išimamas.

  Šoninė apsauga

  "Graco Slimfit R129" turi "True Shield" šoninės apsaugos technologiją. kėdutės konstrukcija yra tvirta, sudaryta iš EPS putų, sugeriančių energiją, ir turi plastikinį sutvirtinimą.

  Pakreipimo parinktis

  Iš viso kėdutė turi 6 pasvirimo parinktis - dvi į galą atsuktos ir keturias į priekį atsuktos kėdutės režimus. Kėdutę galima montuoti dviem kryptimis - vaikui nuo 40 iki 105 cm galine kryptimi nukreiptu režimu, nuo 100 iki 145 cm į priekį nukreiptu režimu. Montuojama naudojant automobilio saugos diržą.

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija