Prekių katalogas

Inglesina Maior - vaikiškas vežimėlis | Chaki smėlio spalvos

 • Inglesina Maior - vaikiškas vežimėlis | Chaki smėlio spalvos

  Kodas: 15841
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Inglesina
  Spalva
  Kreminė
 •  

  Inglesina Maior vežimėlis

  Jauni tėvai vis dažniau atsisako minčių apie sunkias, gremėzdiškas konstrukcijas ir renkasi lengvas ir mobilias formas. Inglesina Maior yra labai įdomios konfigūracijos vežimėlis, lengvas siluetas čia derinamas su dideliais ratais, tinkančiais bet kokiam reljefui. Dėl šios apgalvotos santuokos Maior yra itin universalus vežimėlis, kuris telpa beveik į bet kokio automobilio bagažinę ir efektyviai juda sudėtingomis vietovėmis. Akimirksniu sulankstoma sistema užtikrina neįtikėtiną sklandumą kasdienio naudojimo metu.

  Į komplektaciją įeina:

  • vaikiškas vežimėlis,

  • kojyčių užklotas,
  • apsauga nuo lietaus.

  Galimybės

  Vaižinuko apmušalai su UV spindulių filtru

  Visi vežimėlio apmušalai pagaminti iš impregnuotos medžiagos, kuri užtikrina puikų saulės spindulių atspindėjimą, UPF 50+ lygio filtras apsaugos jūsų vaiką nuo pavojingo UV spindulių poveikio beveik bet kokiomis oro sąlygomis.

  Ventiliacijos langelis

  Vis karštesnės vasaros reikalauja kūrybiškų sprendimų, kurie suteiktų palengvėjimą vasaros pasivaikščiojimų metu. Itališko vežimėlio "Inglesina Maior" stogelyje įrengtas erdvus panoraminis vėdinimo langelis, kuris karščiausiomis akimirkomis suteiks neabejotiną palengvėjimą.

  Reguliuojama sėdynė

  Atlenkdami "Maior" vežimėlio sėdynę taip pat padidinsite jos gylį, šis sprendimas leidžia susikurti puikias sąlygas atpalaiduojančiam snauduliui pasivaikščiojimo metu.

  Komfortiškas ir saugus

  "Inglesina Maior" vežimėlio 5 taškų saugos diržai su minkštais apvadais - tai komforto ir saugumo garantas. Speciali 5 taškų diržų konstrukcija neleidžia mažajam keleiviui netyčia išslysti iš sėdynės. Nors diržai neturi įtakos saugumui, jie suteikia mažajam keleiviui stabilumo ir apsaugos jausmą. Ypač važiuojant nelygiu paviršiumi. Vienoje pusėje esančią nuimamą užtvarą galima pasukti, kad galėtumėte greitai ir patogiai įsodinti mažąjį keliautoją į kėdutę.

  Tvirtas bet kokiomis sąlygomis

  Gausus priedų rinkinys leis patogiai ir saugiai keliauti nepriklausomai nuo oro sąlygų už lango. Nors lietaus plėvelė ir kojų užklotas gerai apsaugo nuo šalto vėjo ir lietaus, turėtumėte nepamiršti apie tinkamus oro sąlygoms kūdikio drabužėlius.

  Greitas sulankstymas

  Jeigu kiekvienas veiksmas būtų toks paprastas, kaip "Inglesina Maior" sulankstymas, gyvenimas būtų idilė. Vienu paprastu judesiu vežimėlis sulankstomas iki patogaus kelioninio lagamino dydžio. Mažiau nei 8 kg sveriantį vežimėlį bus lengva transportuoti, kad jis visada liktų šalia.

  Patikimi ratai

  Dideli galiniai ratai su giliu protektoriumi yra vienas iš elementų, išskiriančių italų gamintojo vežimėlį iš konkurentų. Tinkamo skersmens ratai leidžia vežimėliui patogiai važiuoti ir sudėtingesniu reljefu.

  Specifikacija

  Svoris:

  7,9 kg

  Sulankstyto matmenys:

  53 x 63 x 29 cm

  Maksimali sėdynės apkrova:

  22 kg

   

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija