Prekių katalogas

"Joie i-Spin Grow" - besisukanti automobilinė kėdutė su "i-Size" standartu ~0-25 kg | Signature Cider

 • "Joie i-Spin Grow" - besisukanti automobilinė kėdutė su "i-Size" standartu ~0-25 kg | Signature Cider

  Kodas: 13639
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Joie
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Oranžinė
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip

 • Joie i-Spin Grow- besisukanti automobilinė kėdutė su i-Size standartu

  "Joie" kompanija jau daugelį metų kuria patogias visų svorio grupių automobilines kėdutes ir patvirtina jų saugumą garsiuose ADAC instituto atliekamuose susidūrimo bandymuose.

  "Joie i-Spin Grow" - tai kėdutė, kurioje suderintas tikrai ilgas tarnavimo laikas ir aukštas saugumo lygis. Visa tai dėl to, kad kėdutė yra sumontuota ant ISOFIX bazės su integruotu rėmu, apsaugančiu nuo pasukimo. Be to, naujajame "Joie" gaminyje yra visos pagrindinės technologinės funkcijos, žinomos iš ankstesnių modelių, pavyzdžiui, išplėstinė šoninės apsaugos sistema, reguliuojamas kėdutės pasvirimas, teisingo įrengimo indikacija ir galvos atramos aukščio reguliavimas.

   

  Į komplektą įeina:
  • Automobilinė kėdutė,
  • ISOFIX pagrindas,
  • Įdėklas.

  Savybės


  .
  .

  Visiškas apsisukimas

  Galimybė suktis 360° laipsnių suteikia aukščiausio lygio komfortą, kokio nėra tradicinėse automobilinėse kėdutėse. Kėdutės pasukimas šonu, palengvina vaiko įsodinimą. Užtenka vieno rankos judesio, kad pakeistumėte vaiko važiavimo kryptį. Tai leidžia kuo ilgiau važiuoti priešinga kryptimi, kuri yra kelis kartus saugesnė nei važiavimas veidu į priekį.

  .

  .

  ISOFIX ir "Top Tether" tvirtinimo įtaisai

  Tvirtinimas ISOFIX jungtimis reiškia, kad maksimaliai sumažinama klaidų galimybė montuojant. Trečiasis atramos taškas - "Top Tether" diržas - užtikrina išskirtinį kėdutės stabilumą.

   

   

  Tinkamo įrengimo signalas

  Tik teisingai sumontavus galima užtikrinti aukštą keleivių apsaugos lygį. Laimei, su "Joie i- Spin Grow" tai nėra problema, visas montavimas užtrunka kelias sekundes, o apie teisingą jo eigą informuoja elektroninių indikatorių sistema.

   

   

  Šoninės apsaugos sistema

  Pažangi šoninės apsaugos sistema užtikrins, kad pavojingo šoninio susidūrimo metu į keleivį nukreipta jėga būtų sumažinta. Ištraukiamas elementas sumažina atstumą tarp kėdutės ir automobilio durelių, slopindamas dalį galimo susidūrimo energijos.

   

   

  .

  Reguliuojamas kėdutės pasvirimas

  Važiuojant  tiek priekiu, tiek nugara, "Joie i- Spin Grow" galima reguliuoti kėdutės pasvirimą. Suradę mėgstamiausią vaiko padėtį, galėsite ilgai ir patogiai keliauti be komplikacijų.

   

  Reguliuojamas aukštis

  Kūdikio jautriai galvai ir kaklui reikia ypatingos apsaugos. Štai kodėl "Joie i- Spin Grow" turi kelių pakopų reguliuojamą galvos atramą, kuri garantuoja puikų prisitaikymą prie vaiko kūno.

  Profiliuotas įdėklas patiems mažiausiems

  Profiliuoto įdėklo naudojimas yra idealus sprendimas jauniausiems naudotojams, keliaujantiems atsuktiems nugara į važiuojamą dalį. Atskiri redukuojančio įdėklo komponentai padės tinkamai nustatyti vaiko kūno padėtį, kad kelionė būtų kuo saugesnė.

  .

  Rėmas nuo sukimosi

  Šoninio ar priekinio susidūrimo metu kėdutę ir joje sėdintį keleivį veikia didžiulės jėgos, kurios gali pakelti ar net ištraukti kėdutę su vaiku. Geras šios problemos sprendimas - gerai sumontuotas apsauginis rėmas nuo sukimosi, kuris, remdamasis į automobilio sėdynės nugarėlę, padidins kėdutės stabilumą susidūrimo metu.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  14,45 kg

  Svorio grupė:

  0-25 kg

  Vaiko ūgis pagal "i-Size":

  40-125 cm

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija