Prekių katalogas

Joie i-Spin Multiway - pasukama automobilinė kėdutė i-Size do 25 kg | Thunder

 • Joie i-Spin Multiway - pasukama automobilinė kėdutė i-Size do 25 kg | Thunder

  Kodas: 20270
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Top Tether tvirtinimas
  Taip
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  Joie i-Spin Multiway - pasukama automobilinė kėdutė  i-Size do 25 kg i 125 cm

  Kokią pasukamąją kėdutę turėtumėte pasirinkti? Atsakymas paprastas - saugią. Susipažinkite su "Joie i-Spin Multiway" - tai standartus atitinkanti, kartu su vaiku auganti, patogi ir paprasta naudoti kėdutė.

  Naujoviška "Joie i-Spin Multiway" kėdutė turi 360 laipsnių pasukimo viena ranka funkciją - tai patogu tiems tėvams, kurie kasdien vaiką prisega kėdutėje ir ruošia jį kelionei. "Joie" pasukama kėdutė turi visas sąlygas pelnyti saugios automobilinės kėdutės statusą. Kėdutė "i-Spin Multiway" skirta vaikams nuo gimimo iki 25 kg arba iki 125 cm ūgio.

  Ilgai į galą atsukta kėdutė iki 18,5 kg ir 105 cm ūgio padidina vaiko saugumą keliaujant automobiliu. 

  Savybės

  Ilgesnis vežimas nugara į važiuojamą pusę

  Dėl "Joie i-Spin Multiway" konstrukcijos ir jos atitikties svarbiausiems saugos standartams tėvai gali vežti vaiką atsukus nugara į važiuojamą pusę daug ilgiau, nei reikalaujama pagal įstatymus. Siūlomą modelį galima naudoti atsukta nugara į važiuojamą pusę iki 105 cm ūgio ir maždaug 18,5 kg svorio, t. y. vidutiniškai iki 4 metų. 

  360 laipsnių pasukimas

  360 laipsnių kampu besisukanti, viena ranka pasukama kėdutė yra patogus sprendimas tėvams, kurie kasdien susiduria su iššūkiu paruošti vaiką važiuoti automobiliu. 360 laipsnių kampu besisukanti kėdutė "i-Spin Multiway" pagerina tėvų komfortą, nes kėdutę galima pasukti į jų pusę. Dėl to daug lengviau įsodinti vaiką ir prisisegti saugos diržą. Atėjus laikui keisti važiavimo kryptį, kėdutės pasukimo funkcija vėl pravers. 

  Grow-with-me įdėklas

  "Joie i-Spin Multiway" kėdutėje netrūksta ergonomiško "Grow-with-me" įdėklo. Įdėklą sudaro trys nepriklausomos dalys, kurias galima atskirai nuimti, kad kėdutės konstrukcija būtų kuo geriau pritaikyta vaikui. 

  Auga kartu su vaiku

  "Grow Together" sistema užtikrina, kad kėdutė pailgėtų proporcingai vaiko augimui. 7 galvos atramos ir saugos diržų reguliavimo padėtys leidžia kėdutei puikiai prisitaikyti prie jūsų mažylio. Kėdutė tinka vaikams iki 25 kg ir 125 cm ūgio, naudojant standartinę automobilinę kėdutę ir paaukštinamą kėdutę.

  Apsaugos sistema 

  Automobilio kėdutės galvos atramą "Tri-Protect" sudaro trys sluoksniai, iš kurių vienas yra pagamintas iš atminties putų, kurių savybės leidžia sugerti smūgio energiją. Taip galvos atrama yra paruošta apsaugoti jūsų vaiko galvą ir kaklą. Be to, "Joie i-Spin Multiway" turi "Guard Surround Safety" šoninę apsaugą - plokštę, kuri padidina saugumą šoninio smūgio metu. 

  6 kėdutės padėtys 

  Kėdutę galima reguliuoti 6 padėtimis, todėl, kai mažyliui nepatogu, galime pagerinti jo padėtį kėdutėje ją atlenkdami. Kėdutė atsilenkia nepriklausomai nuo važiavimo krypties. 

  Priekinis ir galinis montavimas 

  "joie i-Spin Multiway" automobilinė kėdutė leidžia vaiką ilgiau vežti priešinga kryptimi, tačiau tai nereiškia, kad tai vienintelė galimybė. Kėdutė montuojama pagal šiuos kriterijus:

  • 0-105 cm, ne daugiau kaip 18,5 kg - atsukta atgal, montuojama naudojant "Isofix" jungtis, "Top Tether" diržą, mažylis tvirtinamas 5 taškų saugos diržais;
  • 76-105 cm, ne daugiau kaip 18,5 kg - gali būti montuojama atsukus į priekį, montuojama naudojant "Isofix" jungtis, "Top Tether" diržą, mažylis prisegamas 5 taškų diržu;
  • 100-125 cm, ne daugiau kaip 25 kg - tvirtinama priekiu į priekį, naudojant 3 taškų saugos diržą, montuojama naudojant "Isofix" jungtis. Keleivis prisegamas 3 taškų automobilio diržu. 

  "Verifit" montavimas ant besisukančio pagrindo 

  Kėdutė sujungta prie pasukamo "Isofix" pagrindo, kurio jungtys dar labiau sustiprintos plienu. Kartu su rėmu, apsaugančiu nuo sukimosi, įrenginys yra tvirtas ir stabilus. Technologija "Verifit" šviesos ir garso signalais praneša tėvams, ar kėdutė tinkamai sumontuota. Kėdutę sumontuoti galima greitai ir lengvai. 

  Specifikacija

  Gaminio matmenys atsukus į priekį 

  54.8-58.8 x 52 x 59.5-76 cm

  Gaminio matmenys atsukus į galą 

  72.2-77.5 x 52 x 56.3-64.5 cm

  Kėdutės svoris

  14,45 kg

  Saugos standartas 

  ECE R129/03: ISO/F2X, ISO/R2, ISO/B2

  Norma i-Size

  Taip

  Amžiaus grupė 

  40-125 cm/ 0-25 kg

  Montavimas atbulai

  40-105 cm, max 18.5 kg, Isofix, Top Tether.

  Į priekį atsukta kėdutė su 5 taškų saugos diržais 

  76-105 cm, max 18.5 kg, Isofix, Top Tether.

  Priekiu montuojama kėdutė su 3 taškų automobilio diržu 

  100-125 cm, max 25 kg, Isofix + automobilinis diržas.

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija