Prekių katalogas

"Joie i-Spin Safe" - i-Size automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Coal

 • "Joie i-Spin Safe" - i-Size automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Coal

  Kodas: 9663
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
 •  

  "Joie i-Spin Safe" - i dydžio pasukama automobilinė kėdutė

  Jeigu ieškote automobilinės kėdutės, kuri būtų naudinga jums ir jūsų vaikui, kuria būtų lengva naudotis, būtų patogi ir - svarbiausia - saugi, "Joie i-Spin Safe" yra puikus pasirinkimas. Kodėl esame tuo įsitikinę?


  Kėdutė sukurta taip, kad suteiktų visą sprendimų paketą, užtikrinantį jūsų vaiko saugumą ir komfortą - ji pagrįsta "i-Size" standartu ir išlaikė itin griežtą "Test Plus" testą, todėl patenka į nedidelę grupę automobilinių kėdučių, dėl kurių saugumo mums nereikia sukti galvos. Kėdutė "i-Spin Safe" tinka vaikams nuo 40 iki 105 cm ūgio, todėl aišku viena - sumontavus ją automobilyje, jūsų vaikas bus saugus iki 4 metų.

  "i-Spin Safe" turi 90 laipsnių pasukimo sistemą, kuri tikrai patiks kiekvienam iš tėvų, ypač tiems, kurie žino, kokį skausmą ir įtampą stuburui sukelia kasdienis sėdėjimas automobilio kėdėje su vis didesniu ir sunkesniu vaiku.

   

  Kėdutę galima montuoti tik priešinga kryptimi - ir tai gerai, nes tai saugiausias būdas!

  Savybės

  Patogumas naujagimiui

  "i-Spin Safe" visais atžvilgiais pasirūpins jūsų mažyliu - kėdutę galima naudoti nuo pat mažylio gimimo, todėl ji turi būti pritaikyta prie mažylio kūno, kuriam gali prireikti papildomos atramos, kad būtų išlaikyta optimali ir ergonomiška gulėjimo padėtis. Grow with me - taip vadinasi 3 dalių įdėklas, atsakingas už aukštą jūsų vaiko komforto lygį, kurį kėdutė užtikrina nuo pat jūsų bendrų nuotykių pradžios. Įdėklą galima palaipsniui išimti, kad jis tiktų vis augančiam vaikui.

  .

  Įmontuota ventiliacija

  Vairuojant vasarą problema yra ta, kad temperatūra automobilyje dažnai būna daug aukštesnė nei temperatūra, kuri iš tikrųjų vyrauja lauke. Tai sukelia diskomfortą - ne tik mums, bet ir mūsų vaikams, kurie dažnai tampa perkaitimo ir prakaitavimo aukomis. Siūloma kėdutė leidžia mums pašalinti šį rūpestį, nes jos apvalkale įrengta papildoma ventiliacija, užtikrinanti mažyliui nuolatinį šviežio oro tiekimą ir taip leidžianti išlaikyti aukštą šiluminio komforto lygį.

  .

  Saugos diržai

  Penkių taškų saugos diržai apsaugo jūsų vaiką, tačiau neverčia mažylio išeiti iš savo komforto zonos - diržai yra labai patogūs ir minkšti, jie leidžia vaikui jaustis ne tik patogiai, bet ir saugiai. Kaip netrukus įsitikinsite, dirželių reguliavimas yra visiškai nesudėtingas!

  Auga kartu

  "Grow Together" - tai integruota reguliavimo sistema, pagal kurią keičiant galvos atramos aukštį kartu reguliuojamas ir saugos diržų ilgis. Ši sistema įrodo, kad kėdutė auga kartu su vaiku, o tai patogu tėvams ir naudinga vaikui - mažylis gali atidžiai stebėti, kaip auga! Galvos atramą galima reguliuoti net 6 pakopomis.

  Stiprus galvos atlošas

  Dėl "Tri-Protect" sistemos galvos atlošas yra tvirtas. Tai reiškia, kad galvos atramą sudaro net trys sluoksniai, įskaitant naujoviškas "Intelli-Fit" putas - stipri galvos atrama- stipri galva, o juk norime pasirūpinti tokia subtilia ir jautria vaiko kūno dalimi kaip galva.

  .

  Saugumas neturi kainos

  "Joie i-Spin Safe" yra kėdutė, kuri gali pasigirti teigiamu Švedijos testo "Test Plus" rezultatu - tai reiškia, kad neturime jokių abejonių dėl kėdutės užtikrinamo saugumo. Be to, "i-Spin Safe" įrengta "Guard Surround Safety" sistema, kurią sudaro dvi plokštės abiejose kėdutės pusėse. Šie skydai automatiškai įsijungia, kai užsegami 5 taškų saugos diržai, ir užtikrina neįkainojamą apsaugą šoninio smūgio atveju - jie užtikrina, kad susidūrimo atveju būtent skydai perimtų didžiausią jėgą ir nukreiptų ją į kėdutės korpusą, apsaugodami jūsų vaiką ir išvengdami rimtesnių sužalojimų rizikos.

  Pasisuka  90 laipsnių kampu

  "i-Spin Safe" turi pagrindą su 90 laipsnių pasukimo sistema, todėl jį patogu naudoti bet kuriam iš tėvų. Pasukimo sistema nėra skirta keisti kėdutės padėtį kelionės krypties atžvilgiu - ji sukurta tik tam, kad tėvams būtų lengviau pasodinti savo mažylį.

  Atlenkiamas atlošas

  Kėdutės atlošą galima palenkti 6 laipsnių kampu, kad jūsų mažylis galėtų mėgautis maksimaliu komfortu ir keliauti patogiausioje padėtyje.

  Tvirtinimas

  Kėdutė montuojama tik galine kryptimi - tai būtina kėdutei su "Test Plus", nes tai saugiausias vaikų vežimo būdas. Kėdutėje integruotas pagrindas, leidžiantis pasukti kėdutę 90 laipsnių kampu, ir įrengta ištraukiama "Isofix" sistema, todėl ją sumontuoti automobilyje tikrai paprasta. Be to, pagrindas turi papildomą atramos tašką - stabilizuojantį lopšį. 19 padėčių reguliuojamas lopšys užtikrina maksimalų pritaikomumą ir stabilumą. Ant pagrindo esantys indikatoriai užtikrina, kad kojelė yra tinkamoje padėtyje.

  Specifikacija

  Svoris:

  14,6 kg

  Matmenys:

  65 x 58 x 55-62 cm

  Matmenys su maksimaliai atlenktu atlošu:

  65 x 58 x 51,5-57 cm

  I dydžio standartas:

  Taip

  Test Plus:

  Taip

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija