Prekių katalogas

Joie Mimzy Recline - maitinimo kėdutė | Portrait

 • Joie Mimzy Recline - maitinimo kėdutė | Portrait

  Kodas: 19418
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie

 • Maitinimo kėdutė "Joie Mimzy Recline"

  "Joie Mimzy Recline" yra maitinimo kėdutė, tinkama vaikams nuo gimimo iki 15 kg. Jos atlošas suteikia galimybę visiškai atsilenkti iki gulimos padėties, todėl kėdute gali naudotis dar nesėdintys naujagimiai ir mažyliai. Atsižvelgiant į šiuos mažiausius naudotojus, į sėdynę įdėtas specialus įdėklas, kad mažyliai turėtų tinkamą atramą.

  Galimos įvairios atsilenkimo galimybės.

  Daugybė reguliuojamo aukščio, posvyrio ir atramos kojoms parinkčių, reguliuojamas padėklo gylis - reiškia, kad kėdutė tiks įvairaus kūno sudėjimo vaikams ir prie bet kokio stalo. Joie Mimzy Recline yra kėdutė, kuriai netrūksta praktiškumo. Joje yra lengvai valomi apmušalai, didelis nuimamas padėklas su vieta užkandžiams ir dideli ratai, kad būtų patogu ją transportuoti.

  Savybės

  Sulankstoma plokščiai

  "Joie Mimzy Recline" maitinimo kėdutė susilanksto iki gulimos padėties. Kartu su ergonominiu įdėklu tai užtikrina tinkamą aplinką naujagimiams ir kūdikiams, kurie dėl savo amžiaus ir raidos etapo turėtų gulėti plokščioje padėtyje.

   

  Auga kartu su jūsų vaiku

  Kėdutė žingsnis po žingsnio seka paskui jūsų vaiką. Joie Mimzy Recline kėdutėje galime reguliuoti aukštį (7 laipsniai), atlošą (5 padėtys),pakilimą (3 laipsniai) ir padėklo gylį (3 padėtys). Taip galėsite pasirinkti tokią kėdutę, kokios bet kuriuo metu reikia jūsų vaikui.


  Praktiškas padėklas

  "Joie Mimzy Recline" maitinimo kėdutės padėklas yra neįtikėtinai praktiškas. Jis galima plauti indaplovėje. Jame yra skyriai kad galėtumėte atskirti pagrindinį patiekalą nuo užkandžių. Padėkle taip pat yra atskira vieta puodeliui padėti. Be to, nuėmus padėklą, jį galima pasidėti specialioje vietoje - taip jis niekam netrukdys ir neužims vietos.

   

  Sėdynė

  Kėdės sėdynė aptraukta lengvai valomais apmušalais. Joje įrengti 5 taškų "Soft Touch" saugos diržai, kurie neįsirėžia į mažylio kūną. Joie Mimzy Recline - tai saugumas ir komfortas kiekvieno valgymo metu.

   

  Kompaktiškas sulankstymas

  Sulankstyta kėdė užima nedaug vietos. Dėl specialaus "Joie Mimzy Recline" kėdės rėmo profilio ji tiks prie bet kokio stalo.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  10,95 kg

  Matmenys:

  78 x 57 x 104 cm

  Matmenys po sulankstymo:

  31,3 x 51 x 120 cm

  Tinka vaikams, kurių svoris:

  0-15 kg

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija