Prekių katalogas

Joie Multiply - daugiafunkcinė maitinimo kėdutė | Portrait

 • Joie Multiply - daugiafunkcinė maitinimo kėdutė | Portrait

  Kodas: 19415
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie

 • "Joie Multiply" - daugiafunkcinė maitinimo kėdutė 6in1

  Joie Multiply yra gaminys, kuris skirtas vaikams nuo 6 mėnesių iki 6 metų amžiaus ir tikrai patiks mažajam vartotojui - ji yra įvairiapusiškai naudojama ir funkcionali, todėl puikiai atitiks šiuolaikinių tėvų reikalavimus.

  Multiply puikiai prisitaiko prie dabartinių vaiko poreikių, nes dėl daugialypio reguliavimo galime rinktis net iš 6 naudojimo režimų!

  Kompaktiškas dydis po sulankstymo reiškia, kad kėdutė neužima daug vietos bute, todėl ją daug lengviau laikyti. Naudojami raštai malonūs akiai, o prislopintos spalvos paverčia "Multiply" įdomiu bet kokio interjero elementu.

   

  Savybės


  6 režimai

  "Multiply" siūlo iki 6 naudojamų režimų, kuriuos galima laisvai konfigūruoti - 3 aukštos kėdutės režimai, 2 kėdutėje montuojamo stiprintuvo režimai ir kėdutės režimas su žaidimų stalu. Tik nuo jūsų priklauso, kuris režimas labiausiai tinka jūsų mažyliui!

  Aukščio reguliavimas

  Dėl 5 padėčių aukščio reguliavimo kėdė tiks prie įvairaus aukščio stalų.

  Didelis padėklas

  Padėklas yra erdvus, turi intuityvią vienos rankos atleidimo sistemą ir gali būti reguliuojamas iki trijų padėčių. Padėklas turi papildomą apsauginį sluoksnį, kurį nuėmus galima įdėti į indaplovę. Jei jo nereikia, galite laikyti tam skirtoje vietoje, esančioje kėdės gale.


  Reguliuojamas atlošas ir kojų atrama

  Atlošo ir kojų atramos padėtį galima reguliuoti iki 3 padėčių, todėl bus užtikrintas patogumas ir padėtis, tinkama tam tikram vaiko ūgiui ir amžiui.

   


  Komfortas

  "Multiply" turi minkštą išimamą kūdikio įdėklą ir išimamą sėdynės įdėklą, kurie užtikrins didelį komfortą nuo pat kėdutės naudojimo pradžios. Įdėklus lengva valyti, todėl kėdutę bus lengva išlaikyti kaip naują.


  Saugos diržai

  Penkių taškų saugos diržai apsaugos jūsų mažylį, jie praturtinti paminkštinimu, kuris užtikrins, kad diržai nespaustų jūsų mažylio.


  Sulankstymas

  Sulankstytas "Multiply" yra labai kompaktiškas, todėl sutaupyti šiek tiek vietos sandėliavimui nėra problema. Net ir sulankstyta kėdė stovi savarankiškai. Be to, joje integruoti plastikiniai ratukai, todėl ją dar lengviau perkelti.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  12,2 kg

  Matmenys:

  82,5 x 64,8 x 107,3 cm

  Matmenys po sulankstymo:

  35,5 x 64,8 x 106,8 cm

  Maksimalus vaiko svoris:

  27 kg

  Atitikties sertifikatas:

  EN 14988:2012

   

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija