Prekių katalogas

Joie Stages FX - automobilinė kėdutė 0-25 kg | Ember

 • Joie Stages FX - automobilinė kėdutė 0-25 kg | Ember

  Kodas: 4095
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Joie
 •  

  Automobilinė kėdutė "Joie Stages FX" 0-25 kg

  "Joie Stages FX" yra automobilinė kėdutė, kuri auga kartu su jūsų vaiku - ji skirta 0-25 kg svorio grupės vaikams, todėl ją galima naudoti įvairiais mažylio augimo etapais. "Stages FX" yra saugi ir patogi kėdutė, kuri turi net tris montavimo būdus:
   

  • Montavimas atsukta nugara į važiuojamą pusę su 3 taškų saugos diržu; nuo gimimo iki 18 kg,
  • Veidu į priekį atsukta kėdutė su 3 taškų saugos diržu arba "Isofix" tvirtinimo įtaisais ir "Top Tether" diržu; nuo 9 iki 25 kg,
  • Montavimas veidu į priekį su 3 taškų saugos diržu arba "Isofix" tvirtinimo įtaisais ir 3 taškų saugos diržu; 18-25 kg grupei,
  • .
  Spauskite čia ir sužinokite, kodėl turėtumėte vežti vaiką galine kryptimi.

   

  Savybės


  Kūdikių įdėklas

  Patogus kūdikio įdėklas - tai ne tik patogumas, bet ir kuo geresnis pritaikymas vis augančiam kūdikiui. Jis leidžia mažyliui keliauti sveikoje ir patogioje padėtyje.

  Sistema "Grow Together"

  Joje vienu metu reguliuojamas galvos atramos ir saugos diržo aukštis - kėdutė auga kartu su jūsų vaiku!


  Tvirta konstrukcija

  "Baby Armor" plieninė konstrukcija yra itin patvari ir saugi - užtikrina medžiagos tarnavimo laiką iki 10 metų, papildomą stabilumą ir apsaugą.


  Saugumas

  "Joie Stages FX" užtikrina puikią apsaugą nuo šoninio smūgio, todėl jūsų mažylio galva, kūnas ir klubai bus papildomai apsaugoti.


  Pakreipimo reguliavimas

  Kėdutės atlošo pasvirimą galima reguliuoti iki 6 padėčių - 2 į galą ir 4 į priekį.

  Saugos diržai

  "Stages FX" turi 5 taškų saugos diržus, kurie padengti minkštomis apsaugomis - jos nevaržo mažylio judesių ir nesumažina jo komforto kelionės metu. Kėdutėje įrengta praktiška daiktadėžė, kurioje galima paslėpti diržus, kai kėdutė naudojama antrai svorio grupei.

   

   


  Ventiliacija

  Ventiliacijos skylutės ir kvėpuojantys audiniai atsakingi už tinkamą oro cirkuliaciją ir apsaugos jūsų mažylį nuo prakaitavimo ir perkaitimo. Trumpai tariant, dėl jų kelionės, ypač karštomis dienomis, bus ne tokios varginančios.

   

  Ventiliacijos skylutės ir kvėpuojantys audiniai užtikrins tinkamą oro cirkuliaciją ir apsaugos jūsų mažylį nuo perkaitimo.


  Papildoma erdvė

  Šoninėse kėdutės dalyse įrengtos papildomos kišenės - pagamintos iš elastingos tinklinės medžiagos, jos užtikrins, kad jūsų mažylis turės viską, ko jam prireiks kelionės metu, ranka pasiekiamoje vietoje.


  Viršutiniai diržai

  Viršutiniai Top Tether diržai yra papildomi tvirtinimo taškai, esantys skirtingose padėtyse už galinės kėdutės pusėje.


  Į priekį ir atbulai atsuktos kėdutės tvirtinimas

  Kėdutę galima montuoti tiek į priekį, tiek atbulai atsuktą. Montuoti į priekį galima 9-25 kg svorio grupei, o atbulai- 0-18 kg svorio grupei. Ekspertų teigimu, saugiausia vaiką vežti kuo ilgiau priešinga kryptimi - jei turite tokią galimybę, pasinaudokite ja.

  .

  Lengvas montavimas

  Kėdutė turi "Isofix" sistemą, leidžiančią greitai ir lengvai įrengti automobilinę kėdutę. ISOFIX tvirtinimo skyrius: 9-18 kg, nukreipta į priekį. Automobilyje reikia ISOFIX ir viršutinio tvirtinimo diržo. Įrengimą automobilyje dar labiau palengvina aiškios montavimo instrukcijos.

  .

   

  Specifikacija

  Svoris:

  13,92 kg

  Matmenys:

  55 x 50 x 62-77 cm

  Svorio grupė:

  0+/1/2

  Maksimalus vaiko svoris:

  25 kg

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija