Prekių katalogas

"Joie Stages ISOFIX" - reguliuojama automobilinė kėdutė 0-25 kg | Pavement

 • "Joie Stages ISOFIX" - reguliuojama automobilinė kėdutė 0-25 kg | Pavement

  Kodas: 4097
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie

 • "Joie Stages Isofix" - 0-25 kg automobilinė kėdutė, montuojama priekiu ir nugara į priekį

  "Joie Stages Isofix" - tai kėdutė, tinkama 0-25 kg svorio grupės vaikams, turinti daugybę funkcijų, kurios sukurtos tam, kad jūsų vaikas būtų saugus kiekvienoje kelionėje. Kėdutę "Stages Isofix" lengva pritvirtinti, nes yra dvi tvirtinimo galimybės: atsukta atgal arba į priekį:

  • Kėdutės montavimas atsukta nugara: 0-18 kg (maždaug iki 4 metų amžiaus);
  • Kėdutės montavimas atsuktu veidu į priekį: 9-25 kg.

  Funkcijos

  Kūdikių įdėklas

  "Soie Stages Isofix" turi kūdikio įdėklą, kuris sukurtas taip, kad kėdutė geriausiai tiktų jūsų vaikui, kuris greitai auga. Jis yra patogus - suteiks jūsų mažyliui aukšto  komfortą važiuojant.


  Tvirta konstrukcija

  Kėdutės konstrukcija sukurta taip, kad susidūrimo atveju jūsų vaikui būtų užtikrinta kuo didesnė apsauga. Į "Stages Isofix" galvos atramą įdiegta Tri-Protect sistema, t. y. net trys apsaugos sluoksniai iš Intelli-Fix putų, ir Guard Surround Safety šoninės apsaugos, kurios suteikia papildomą apsaugą šoninio smūgio atveju ir įsijungia automatiškai, kai vaikas yra prisegtas. Tokie sprendimai padės apsaugoti jūsų mažylį nuo pavojingų kūno sužalojimų.


  Grow Together ir "AutoAdjust" sistema

  Joie Stages Isofix auga kartu su jūsų vaiku - tai įrodo Grow Together sistema, kurios 7 padėčių galvos atramos aukščio reguliavimas vyksta kartu su saugos diržo aukščio reguliavimu. Be to, AutoAdjust šoniniai skydeliai nepriklausomai išsiplečia, kai pakeliamas galvos atlošas - todėl kėdutę pritaikyti prie dabartinio mažylio ūgio nėra problema!"


  Saugos diržai

  Tvirti 5 taškų saugos diržai turi paminkštinimus, kad jūsų mažylis jaustųsi patogiai ir visada būtų gerai apsaugotas. Be to, diržus itin lengva reguliuoti!


  Ventiliacija

  Kėdutės nugarėlėje įrengtos ventiliacijos angos, kurios užtikrins tinkamą oro cirkuliaciją ir apsaugos jūsų mažylį nuo perkaitimo ir prakaitavimo. Trumpai tariant, dėl jų kelionės, ypač karštomis dienomis, taps ne tokios varginančios.

  .

   

  Važiavimas atsukus priekiu arba nugara

  Kėdutė gali būti montuojama ir veidu į priekį, ir atgal - norint apversti kėdutę, tereikia vieno mygtuko! Kėdutę galima montuoti priekiu į važiuojamą pusę, kai sveriama 9-25 kg, o nugara atsuktą - kai sveriama 0-18 kg. Ekspertų teigimu, saugiausia vaiką vežti kuo ilgiau priešinga kryptimi - jei turite tokią galimybę, pasinaudokite ja.

  .

   

  Nesudėtingas montavimas

  Kėdutės montavimą labai palengvina "Isofix" pagrindas ir spalviniai indikatoriai, kurie nurodo, kokius veiksmus reikia atlikti, kad kėdutė būtų tinkamai sumontuota. Kėdutės padėtį ant "Isofix" pagrindo galima reguliuoti iki 7 lygių, o pati "Isofix" sistema turi iki 10 padėčių nustatymų. Į pagrindą integruotas rėmas, apsaugantis nuo pasukimo, suteikia papildomą apsaugą, o stabilizatoriaus strypas yra patikima atrama, kurios negalima praleisti, kad vaikas būtų visiškai apsaugotas.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  14,27 kg

  Matmenys:

  57,5-72 x 44-51 x 55,5-80,5 cm

  Svorio grupė:

  0+/1/2

  Maksimalus vaiko svoris:

  25 kg

  Atitikties sertifikatas:

  ECE. R44/04

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija