Prekių katalogas

"Kinderkraft Askoy" - vaikiškas vežimėlis | Dhalia Pink

 • "Kinderkraft Askoy" - vaikiškas vežimėlis | Dhalia Pink

  Kodas: 17414
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  Kinderkraft Askoy vežimėlis

  Nepriklausomai nuo to, kas vyksta, išvesti mažylį pasivaikščioti visada yra gera idėja. Išėjimas į gryną orą reguliuoja daugelį svarbių dalykų, įskaitant cirkadinius ritmus. Nereikia daug, kad mėgautumėtės šiomis akimirkomis kartu, kaip ir nereikia daug, kad jas sugadintumėte... Patikimas vežimėlis yra būtinas kiekvienam tėvui ir vaikui - be jo sunku išeiti ilgesniam laikui su kūdikiu ant lentos.... o nuotykiai nemėgsta laukti. Susipažinkite su "Kinderkraft Askoy" - viskam paruoštu vaikišku vežimėliu, kuris greitai taps jūsų pasirinkimu numeris vienas šeimos pasivaikščiojimams po miestą.

  "Kinderkraft Askoy" - tai vaikiškas vežimėlis, kurio maksimali keliamoji galia yra iki 24 kg, o tai tikrai viršija dabartinius standartus. Vežimėlis pasižymi miesto vežimėlio savybėmis, kuris lengvai susidoroja su įvairiomis kelyje galinčiomis iškilti komplikacijomis. Vežimėlį galima valdyti viena ranka - tai leis padaryti ištobulinta važiavimo sistema, kurios galvūgalyje yra neperšaunami guminiai ratai. Prie "Askoy" vežimėlio pridedami praktiški priedai, kuriuos verta turėti.

  Į komplektaciją įeina:

  - vaikiškas vežimėlis

  - puodelio laikiklis;

  - apsauga nuo lietaus.

  Charakteristokos

  Vėžimėlis su apsauga nuo saulės

  Apsaugos nuo saulės reikia nepamiršti kiekvieną kartą, kai išeinate į lauką su savo mažyliu. Kinderkraft Askoy vežimėlyje įrengtabutele nuo saulės su vėdinimo langeliu, kuri sukurta iš vandeniui atsparios medžiagos su UPF50+ filtru. Nepamirškite supakuoti įtrauktos lietaus plėvelės - taigi, kai su vaiku išeisite pasivaikščioti, būsite pasiruošę staigiai pasikeitus orams.

  Sulankstomas atlošas

  Kartais pasivaikščiojimo metu užtenka akimirkos, ir mažylis jau miega. Kad mažasis miegalius galėtų pailsėti, tiesiog sulenkite atlošą į gulimą padėtį. Taip jam ar jai bus patogiau ir galbūt miegas truks šiek tiek ilgiau. Atlošo reguliavimas yra labai diskretiškas, tylus ir sklandus, todėl netrukdys jūsų mažyliui miegoti.

  3 padėčių kojyčių atrama

  "Kinderkraft Askoy" vežimėlio kojyčių atramą galimareguliuoti trimis padėtimis. Taip galime jį reguliuoti pagal mažylio aktyvumą ir lengvai padėti jam rasti padėtį, kuri jam bus patogiausia.

  Lankstymas viena ranka

  Kartais mūsų kelyje pasitaiko laiptų - tiesiogine ir perkeltine prasme. Jei prie jų dar prisideda ir neįgaliojo vežimėlio rampos nebuvimas, malonus pasivaikščiojimas gali virsti treniruote. Kinderkraft Askoy sulankstomas viena ranka, todėl tokiu momentu problema visiškai neišnyksta, bet tikrai tampa mažesnė.

  Sulankstytas kompaktiškas

  "Click&Fold" sistema leidžia sumažinti vežimėlio dydį, todėl jį lengviau pernešti ir laikyti. Jei vėl ruošiatės pasivaikščioti, galite lengvai paruošti "Askoy" vėl važiuoti. Tereikia akimirkos, kad vėl galėtumėte naudotis šiuo manevringu vežimėliu.

  Tvirti ratai

  Vaikiškas vežimėlis turi nepraleidžiančius ratus su puikia amortizacija, todėl yra pasirengęs įveikti įvairias kliūtis. Priekiniai ratai yra sukami ir juose sumontuotas blokavimo įtaisas, skirtas važiuoti tiesiai. Dar vienas privalumas tėvams - "Askoy" vežimėlio ratų nereikia pumpuoti.

  Matmenys

  Vežimėlis išskleistas

  88 x 51 x 108 cm

  Sulankstytas

  85 x 51 x 28 cm

   

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija