Prekių katalogas

"Kinderkraft Calmee" - kūdikio guolis

 • "Kinderkraft Calmee" - kūdikio guolis

  Kodas: 16168
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft

 • "Kinderkraft Calmee" - dieninė lova "2in1"

  Pirmosiomis gyvenimo savaitėmis mažyliui visų pirma reikia artumo. Motinos prisilietimas ir kvapas jam yra saugus prieglobstis - todėl nenuostabu, kad naujagimis noriai užmiega ant jos rankų. Iš pradžių gali būti sunku suderinti kūdikio priežiūrą su savo pareigomis, todėl tėvai dažnai į pagalbą pasitelkia komercinius priedus.

  Kinderkraft Calmee yra vienas iš jų - šis minimalistinis gultukas užmigdys bet kurį suptis mėgstantį mažylį. Šis gaminys gali būti atskira sudedamoji komplekto dalis - puikiai tinka kaip atskiras gultukas arba galite jį derinti su "Kinderkraft Igee" arba "Livy" maitinimo kėdute.


  "Calmee" turi žaislinį lankelį, kuris paįvairins kūdikio veiklos laiką ir kartu palaikys motorikos vystymąsi. Be to, gultas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, turi 3 taškų saugos diržus, išsiskiria tvirta konstrukcija ir nedideliu svoriu.

   

  Į komplektą įeina:
  • "Kinderkraft Calmee" gultukas.

  Savybės

  Vienas arba kaip rinkinys

  "Calmee" galima naudoti dviem būdais - kaip standartinį gutuką arba gultuką sumontuotą ant maitinimo kėdutės "Kinderkraft Igee" arba "Kinderkraft Livy". Tokiu būdu maitinimo kėdute gali naudotis net ir patys mažiausi vaikai, todėl jie gali lydėti mamą ir tėtį prie kiekvieno bendro valgymo.


  Minimalistinis dizainas

  Kai kalbama apie naujagimius, visada galioja taisyklė "kuo mažiau, tuo geriau". Calmee sukurtas vadovaujantis minimalizmo dvasia - jame nėra jokių melodijų, lempučių ar kitų įtaisų, kurie blaškytų kūdikio dėmesį. Kūdikis atsipalaiduoja dėl natūralaus supimo, niekas jo neblaško.


  Mažylio komfortas

  Kūdikių oda yra labai švelni, todėl svarbu užtikrinti, kad mažylį supantys daiktai jos nedirgintų. Kėdutės "Calmee" sėdynė pagaminta iš minkštų medžiagų ir yra profiliuota, kad palaikytų taisyklingą stuburo padėtį. Kėdutėje įrengtas 3 taškų saugos diržas su paminkštinimu.

  Žaislinis lankelis

  Gultuke yra lankelis su pliušiniu žaislu, kuris skatina motorikos vystymąsi - jis skatina mažylį ištiesti rankas.

   

  Patogu naudoti

  Tėvai įvertins galimybę nuimti gultuko apmušalus ir sulankstyti jį iki kompaktiško dydžio. Be to, jis itin lengvas - todėl jį lengva perkelti iš vieno kambario į kitą.

   

  Specifikacija

  Matmenys:

  64 x 48 x 57 cm

  Svoris:

  2,4 kg

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija