Prekių katalogas

"Kinderkraft i-Guard 360" - "i-Size" pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Cool Grey

 • "Kinderkraft i-Guard 360" - "i-Size" pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Cool Grey

  Kodas: 17891
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas

 • Kinderkraft i-Guard 360 - i-Size pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg

  "Kinderkarft i-Guard 360" yra sukama automobilinė kėdutė, sukurta taip, kad užtikrintų jūsų vaikui didžiausią saugumą ir komfortą. Pagal"i-Size" standartą ji tinka mažamečiams nuo 40 iki 105 cm ūgio, todėl ją galima naudoti ir kaip pirmąją, ir kaip sekančią kėdutę. Sistemos, kuriomis pagrįsta "Kinderkraft i-Guard 360", yra branduolys, iš kurio buvo sukurta saugi, patogi ir kasdien lengvai naudojama kėdutė. Ją galima montuoti į priekį ir į galą nukreipta kryptimi.

  "i-Guard 360" yra automobilinės kėdutės RWF/FWF pavyzdys, kuriai buvo atlikti griežčiausi priekinio smūgio bandymai - bandymo greitis buvo 64 km/h, o tai gerokai viršija normą. Dėl to žinome, kad kėdutė gali užtikrinti didelį saugumą kritinėse situacijose.

  Pagrindinės "Kinderkraft i-Guard 360" automobilinės kėdutės savybės:
  • 360 laipsnių pasukimo funkcija ant pridedamo pagrindo;
  • Kūdikiams ir vyresniems vaikams (40-105 cm ūgio);
  • Teigiamas griežtų susidūrimo bandymų rezultatas;
  • Atitinka i-Size standartą;
  • 4 padėčių atlošo reguliavimas;
  • Montavimas priekiu arba nugara;
  • Isofix montavimas.

  Savybės

  I-Size standartas

  Kinderkraft i-Guard 360 atitinka i-Size standartą, todėl žinome, kad projektuojant nebuvo pamirštas svarbiausias dalykas - atitiktis dabartiniams vaikų saugumo automobilyje reikalavimams. Kėdutė tinka vaikams nuo gimimo iki maždaug 4 metų amžiaus, kurių ūgis nuo 0 iki 105 cm.

  Avarijos testas

  Ar žinojote, kad "Kinderkarft i-Guard 360" automobilinei kėdutei buvo atlikti griežtesni bandymai nei kitiems tos pačios kategorijos modeliams? Ji buvo išbandyta važiuojant 64 km/h greičiu, o kitais atvejais šis greitis yra 50 km/h. Savanoriškai atliekant griežtesnius bandymus siekiama įrodyti, kad kėdutė yra saugus sprendimas, užtikrinantis apsaugą priekinių susidūrimų atveju. Be to, "i-Guard 360" sumažina spaudimą vaiko galvai ir krūtinei iki 20 %.

   

  Nuimamas įdėklas

  Nuimamas kūdikio įdėklas skirtas sumažinti laisvą erdvę tarp naujagimio ir kėdutės. Jis skirtas mažyliams nuo gimimo iki 60 cm ūgio, kai jūsų mažylis iš jo išaugs, galėsite jį patogiai išimti.

  H-Guard sistema

  Kūdikio jautri galva ir kaklas yra apsaugoti trigubai - tai dėl H-Guard galvos atramos technologijos, kurią sudaro net trys saugos sluoksniai. Galvos atramos vidus užpildytas "Memory" putomis, kurios sugeria smūgio jėgą. Galvos atrama kruopščiai apsaugo vaiką tiek šoninio, tiek galinio smūgio metu. Pagal Easy Grow sistemą galvos atrama reguliuojasi kartu su 5 taškų saugos diržais, per 6 lygius.

  SPS šoninės apsaugos sistema

  Kėdutės apvalkalas turi šoninį skydą, kuris būtinas saugumui šoninio smūgio atveju. Skydas sudarytas iš medžiagų, sugeriančių energiją ir sumažinančių jos spaudimą mažyliui.

  Ventiliuojamas apvalkalas

  Per korpuse esančias angas patenka oras, todėl kartu su kvėpuojančiomis medžiagomis "Kinderkraft i-Guard 360" pasukama kėdutė nuolat vėdinama. Taip pasišalina drėgmės perteklius, o tai neabejotinai pagerina jūsų mažylio komfortą.

  Reguliuojamas pasvirimo kampas

  Kėdutė turi 4 atlošo nustatymo parinktis, todėl gali suteikti daugiau erdvės jūsų mažyliui. Jam bus patogiau, o, kaip žinote, ten, kur prasideda komfortas, prasideda ir saugumas. Ši funkcija suteikia sėkmingos kelionės, kurios metu jūsų mažylis galės išsimiegoti, perspektyvą. Atlenkimo kampą galima reguliuoti viena ranka.

  Easy Spin 360

  Pasukimo sistema leidžia patogiai keisti važiavimo kryptį (tik kai stovi), nereikės iš naujo montuoti kėdutės. Svarbu tai, kad dėl šios funkcijos vaiką prisegti kėdutėje daug patogiau - pasukdami kėdutę durų link, tėvai priartina "i-Guard 360". Tuomet tėvams lieka daugiau vietos vaikui įsodinti. Mažylį pritvirtinti taip pat lengviau dėl neišsiskleidžiančios sagties ir dirželių su kabliukų sistema.

  Pagrindas su rėmu nuo sukimosi

  Rotacinis pagrindas su rėmu nuo sukimosi užtikrina stabilesnę jo padėtį ant automobilio sėdynės. Kartu vaikas turi daugiau vietos kojoms. Bazė tvirtinama naudojant "Isofix" sistemą, o kėdutę galima statyti priekiu arba nugara į važiuojamą pusę. Nugara į važiavimo kryptį važiuoti galima nuo gimimo iki 15 mėnesių. Bazės stabilizuojanti kojelė reguliuojama iki 11 taškų.

  Specifikacija

  Svoris:

  13,6 kg

  Matmenys (sulankstyta):

  65 x 44 x 58 cm

  Matmenys (išskleista):

  65 x 44 x 70 cm

  Vidinis sėdynės ilgis:

  26 cm

  Kėdutės ilgis:

  61 cm

  Išorinis kėdutės plotis:

  42,5 cm

  Vidinis kėdutės plotis:

  34 cm

  Išorinis plotis:

  54 cm

  Vidaus aukštis:

  44 - 59 cm

  Išorinis aukštis:

  58 - 70 cm

  Vidinis atlošo plotis:

  36 cm

  Išorinis galvos atlošo plotis:

  34 cm

  Vidinis galvos atlošo plotis:

  22 cm

  I-Size standartas:

  Taip

  Montavimas:

  Isofix pagrindas

  Montavimo kryptis:

  Veidu ir nugara

 • Alternatyvios prekės

  "Kinderkraft i-Guard 360" - "i-Size" pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Harbour Blue
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Žalia
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  289 
  259 
  279  Sutaupykite 20 
  "Kinderkraft i-Guard 360" - "i-Size" pasukama automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Cherry Pearl
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Raudona
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  289 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija