Prekių katalogas

"Kinderkraft Leody" - kelioninė lovelė 120x60 | Pilka

 • "Kinderkraft Leody" - kelioninė lovelė 120x60 | Pilka

  Kodas: 15046
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  "Kinderkraft Leody" - kelioninė lovytė

   

  Kinderkraft Leody - tai kelioninė lovytė, kuri prisitaikys prie visos šeimos poreikių. Jei dažnai keliaujate ir nakvynės namie būna antrame plane, ši kelioninė lovytė taps nepakeičiamu kūdikio kraitelio papildymu.

  Lengvai išskleidžiama, sulankstyta užima nedaug vietos, turi dvi čiužinio aukščio reguliavimo pakopas ir yra tiesiog nuostabi.

   

  Į komplektą įeina:

  • gultelis 120x60
  • kelioninis krepšys

  Galimybės

  2 aukščio lygiai

  Lovytės dugną galima reguliuoti dviem aukščio lygiais. Aukštesnė padėtis rekomenduojama kūdikiams, kurie dar nesėdi ir negali iškristi iš lovytės. Žemesnis lygis skirtas vyresniems vaikams, kurie jau gali savarankiškai sėdėti, atsistoti ir ropoti.

  Dėka tinklinių šonų galima kvėpuoti

  Gultuko šonai pagaminti iš tinklinio audinio, kuris praleidžia orą. Net ir vasarą jūsų kūdikis jausis patogiai viduje dieną ir naktį.

  Šoninis atidaromas įėjimas

  Dėl užtrauktuku atidaromų durelių vyresnis vaikas gali savarankiškai patekti į lovytę. Tai išmanus būdas mokyti savarankiškumo ir smagiai praleisti laiką.

  Lengvai užfiksuojami ratukai

  Galinėje lovytės dalyje yra du ratukai, kurių kiekvienas turi atskirą stabdį. Perstumti lovytę nėra problema. Stabdžiai prisideda prie saugaus naudojimo.

  Kompaktiškas dydis

  Sulankstytas "Leody" užima nedaug vietos. Ją galite supakuoti į bagažinę, laikyti spintoje ir tikrai bet kur, kur tik nuvyksite, ši lovytė atliks savo darbą.

  Transportavimo krepšys

  Supakavę "Leody" į krepšį, galite užsimesti ją ant peties ir neštis į reikiamą vietą. Krepšys taip pat apsaugos lovelę nuo purvo.

  Tvirta gamyba

  "Leody" lovytė pagaminta itin kruopščiai ir atidžiai, kad visi elementai būtų saugūs ir funkcionalūs. Apsauginės kampų pagalvėlės, tvirta plieninė konstrukcija, minkštos medžiagos lemia, kad lovytė yra patvari ir tarnaus ilgai.

  Specifikacija

  Svoris:

  11,3 kg

  Matmenys:

  126 x 65 x 76 cm

  Čiužinuko matmenys:

  120 x 60 cm

  Svorio grupė:

  max. 36 mėnesių / 15 kg

   

   

  .

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija