Prekių katalogas

"Kinderkraft Matty" - didelis minkštas dvipusis kilimėlis 180x150

 • "Kinderkraft Matty" - didelis minkštas dvipusis kilimėlis 180x150

  Kodas: 11853
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 • Kinderkraft Matty - dvipusis kilimėlis

  Vidutiniam mažyliui geriausia žaidimų aikštelė yra grindys - būtent nuo jų lygio vaikas intensyviai tyrinėja aplinką. Svarbu, kad būdamas ar judėdamas gyvenamojoje erdvėje mažylis turėtų saugumą ir galėtų toliau tyrinėti pasaulį.

  Kinderkraft Matty - tai dvipusis kilimėlis, kuris yra puikus gaminys vis smalsesniam mažyliui. Viena vertus, jis turi akį traukiančią iliustraciją, ant kurios mažylis gali lavinti savo vaizduotę. Kita vertus, jis puikiai tiks suktis, mokytis ropoti ir žengti pirmuosius žingsnius!

  Kilimėlis yra 1,2 cm storio, todėl puikiai izoliuoja vaiką nuo šaltos žemės. Gumos ir putplasčio mišinys sukūrė minkštą, bet saugų gaminį. Sluoksnis su geometriniu raštu turi neslidžią tekstūrą, todėl vaikas gali žaisti iki soties neprarasdamas stabilumo ir saugumo.

  Kilimėlį galima kloti net sode, kur vaikas gali leisti laiką lauke ir pažinti gamtą.

  Galimybės

  Patogus ir saugus

  Kinderkraft Matty rūpinasi ne tik kūdikio patogumu, bet ir saugumu. Kilimėlis sukurtas iš gumos ir putplasčio mišinio, todėl yra itin minkštas ir kartu - atsparus deformacijai. Matty yra dvipusis kilimėlis, kurio viena pusė turi neslystančią struktūrą. Kilimėlio storis - 1,2 cm, o tai padeda izoliuoti vaiką nuo šaltos žemės.

  Dvi medalio pusės

  Kilimėlis turi dvi puses - viena iš jų, iliustruota, skatins mažylio vaizduotę ir skatins jį žaisti. Kita, dekoruota geometriniu raštu, derės prie bet kokio interjero ir praturtins jį savo dizainu.

  Lengvai perkeliamas

  Kilimėlį galima suvynioti ir perkelti į kitą kambarį arba į sodą. Taip jūsų mažylis galės žaisti bet kur, o jo išdaigos bus saugios.

  .Techniniai duomenys

  Svoris

  1,53 kg

  Matmenys (D. x plotis x gylis)

  180 x 150 x 1,2 cm

  .
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija