Prekių katalogas

"Kinderkraft Milo" - ergonomiška kūdikio nešynė | Nature Vibes

 • "Kinderkraft Milo" - ergonomiška kūdikio nešynė | Nature Vibes

  Kodas: 17723
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 • Kinderkraft Milo - patogus vežimėlis

  Spalva/patentas: Nature Vibes

  Ar mėgstate būti šalia savo mažylio? Jums tikrai patinka! Lygiai taip pat, kaip jis ar ji mėgsta būti šalia jūsų - "Kinderkraft" nešynė "Milo" pasirūpins, kad niekas netrukdytų jūsų laisvalaikiui kartu; ji pagaminta iš lanksčių medžiagų, kurios prisitaikys prie mažojo naudotojo, o nešynės konstrukcija sukurta atsižvelgiant į jūsų mažylio gerovę ir pritaikyta ergonomiškai kūdikio padėčiai palaikyti.

  "Milo" leis jums mėgautis - nepraleiskite nė akimirkos!

  Galimybės

  Gražus dizainas

  Dėl "Nature Vibes" kolekcijos raštų, kuriais padengta "Milo", nešioklė yra viena gražiausių rinkoje. Šiame leidime "Kinderkraft Milo" ir toliau stebina savo funkcionalumu ir madingu mažyliui dizainu, tačiau ją puošia naujas raštas, dėl kurio nešioklė užkopia ant podiumo.

  Pasirūpinkite savo nugara

  Žinome, kad tėvystė atima tiek daug jėgų, kad lengva pamiršti apie save. Laimei, naudodami "Milo" nešioklę galite derinti buvimą tėvais ir rūpinimąsi savimi. Dėl jos plataus juosmens diržo kūdikio nešiojimas mažiau apkraus jūsų nugarą!

  Pritaikymas

  Dėl reguliuojamų diržų galite lengvai pritaikyti nešioklę pagal naudotojo amžių ir savo poreikius. Be to, dirželiuose įrengta gumyčių sistema, leidžianti juos sutrumpinti nepaliekant negražiai kabančių galų. Naudotis nešiokle gali būti patogu net tada, kai nešiojamas vis sunkesnis kūdikis.

  Mėgaukitės saugumu ir komfortu

  .Kad naudojant nešioklę nekiltų nepatogumų dėl spaudimo ar trinties, panaudotos minkštos pagalvėlės, kad sagtys nekeltų grėsmės jūsų odai.

  Geras profilis, apgalvotas dizainas

  "Milo" medžiaga buvo suformuota taip, kad palaikytų jautrią jūsų kūdikio galvytę ir apsaugotų ją nuo nusvirimo. Be to, nešioklės konstrukcija leidžia kūdikį laikyti sveikoje, ergonomiškoje padėtyje, ypač rūpinantis taisyklinga nugaros laikysena ir tinkama kūdikio kojų padėtimi.

  Ramenų dirželiai

  .Jie užtikrina, kad jūsų vaiko svoris pasiskirstytų tolygiai, ir daro viską (o tos galios tikrai daug), kad optimaliai prispaustų klubus ir pečius.

  Papildoma kišenė

  .Prie klubų diržo prisiūta kišenė - tai papildoma vieta, kurioje galėsite laikyti smulkmenas, kurias mėgstate laikyti po ranka, pavyzdžiui, telefoną ar servetėles.

  Kompaktiškas dydis

  .Dėl to, kad "Milo" galima sulankstyti iki kompaktiško dydžio, jį galite lengvai įsidėti į didesnę rankinę - juk niekada nežinai, kada jo gali kaip tik prireikti!

  Specifikacija

  Svoris

  0,39 kg

  .Didžiausias vaiko svoris

  20 kg

  Tinkamas vaikams

  nuo 3 mėnesių

  Filmas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija