Prekių katalogas

"Kinderkraft Sienna" - maitinimo kėdutė "2-in-1" | Pilka

 • "Kinderkraft Sienna" - maitinimo kėdutė "2-in-1" | Pilka

  Kodas: 11744
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  Kinderkraft Sienna - maitinimo kėdutė 2in1

  "Kinderkraft Sienna" - tai maitinimo kėdutė, tinkanti mažesniems ir vyresniems vaikams. Joje yra 5 taškų saugos diržai ir paminkštinta sėdynė, todėl ji užtikrins patogumą ir saugumą net šešių mėnesių kūdikiui, o laikui bėgant taps mėgstamiausia kėdute vyresniam vaikui.

  Tėvams patinka sprendimai "2in1", ypač todėl, kad jie praktiški - "Kinderkraft Sienna" jiems patiks dar labiau, nes jos švarai palaikyti nereikia neįsivaizduojamų pastangų. Dėl nuimamo padėklo kėdutę valyti bus daug paprasčiau ir, svarbiausia, efektyviau.

  Maitinimo kėdutė yra beveik neišvengiama kiekvienų namų dalis - didžiausias jos nuopelnas yra tai, kad kūdikis gali pats tyrinėti skonius, o tai susiję ne tik su skonio receptorių lavinimu, bet ir yra galimybė labai smagiai praleisti laiką. Dar svarbiau yra tai, kad niekas taip nesuteikia jėgų kaip valgymas kartu - "Kinderkraft Sienna" kėdutė leis jūsų vaikui sėdėti prie vieno stalo su likusia šeima, o tai yra labai svarbi kiekvieno iš mūsų kasdienybės dalis.

  Savybės

  Kėdė ilgiems metams

  Sienna yra gaminys "2in1 - tai bus puiki maitinimo kėdutė mažesniems vaikams, tačiau atėjus tinkamam laikui galėsite ją lengvai transformuoti į kėdę / taburetę vyresniam vaikui.

  Saugumas

  Kūdikio saugumas visada yra didžiausias tėvų prioritetas. Kinderkraft Sienna pasirūpins, kad jūsų kūdikis valgymo metu būtų apsaugotas nuo kritimo, o tai padaryti padės 5 taškų saugos diržai.

  Patogumas

  Į komplektą įeina gražus įdėklas, kad erdvi ir gili "Kinderkraft Sienna" maitinimo kėdutės sėdynė būtų dar patogesnė. Be to, pridedama atrama kojoms leis jūsų mažyliui išlaikyti taisyklingą laikyseną.

  Nuimamas padėklas

  Padėklas gali būti laikomas dar viena apsaugos forma - jis yra saugi užtvara vaikui, sėdinčiam kėdutėje. Padėkliuką galima nuimti, todėl jį lengviau valyti - po tekančio vandens srove greičiau ir patogiau atsikratyti nešvarumų.

  Patogu nešti

  Kėdutę labai patogu nešiotis - speciali rankena leis tėvams pernešti "Sienna" į kitą kambarį, sodą ar terasą.

  Specifikacija

  Svoris:

  4,7 kg

  Maksimalus vaiko svoris:

  20 kg

   

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija