Prekių katalogas

"Kinderkraft SMARTFUN" gulima kėdutė su multimedija | Daugiaspalvė

 • "Kinderkraft SMARTFUN" gulima kėdutė su multimedija | Daugiaspalvė

  Kodas: 9841
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 • "Kinderkraft SMARTFUN" - gulimas krėslas su multimedija

  .SMARTFUN yra gaminys, kurio pavadinimas puikiai atspindi jam būdingas funkcijas - šis "Kinderkraft" gulstukas siūlo atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką, kartu lavindamas mažylio regos pojūtį ir stiprindamas sensorinius įgūdžius. SMARTFUN dizainas puikiai dera su "Kinderkraft SMARTPLAY" kilimėliu - turėdamas visą rinkinį mūsų mažylis gali mėgautis sprendimais, kurie ne tik jį linksmina, bet ir rūpinasi tinkamu jo vystymusi bei suteikia daugybę pramogų.

  SMARTFUN yra gulbutis su multimedija - jo vibracijos ir melodijos nuramins ir atpalaiduos kiekvieną mažylį, o tėveliams padės užmigti. Šezlongas įrengtas ant stabilių padėkliukų, o vaiko saugumą užtikrina 3 taškų saugos diržai.

  Galimybės

  Pirmiausia saugumas

  .Kinderkraft SMARTFUN - tai gulima kėdutė, kurioje pasirūpinta jūsų kūdikio saugumu - gaminio rėmas padengtas minkšta medžiaga, kad jūsų mažylis būtų apsaugotas nuo sąlyčio su metaliniu gulimosios kėdutės rėmu, o pačioje kėdutėje įrengti 3 taškų saugos diržai, kad jūsų mažylis neišslystų.

  Žaislinis galvos apdangalas

  .Ant galvos juostos esantys žaislai praskaidrins bet kurio mažylio dieną ir, svarbiausia, padės jam smagiai ir įdomiai lavinti regos pojūtį ir sensorinius įgūdžius. Mokymasis per žaidimą? Skamba kaip puiki idėja!

  Vibracijos ir melodijos

  .Naudodamiesi gulimuoju krėslu galite mėgautis integruota multimedija - galite rinktis iš 3 vibracijos lygių ir 8 melodijų, kad nuramintumėte savo mažylį ir užmigdytumėte jį miegui. Gultuke esantis valdymo skydelis padės lengvai pasirinkti tinkamą režimą.

  Stabili padėtis

  .Kinderkraft SMARTFUN stovi ant kojelių su guminiais pagrindais, kurie suteikia stabilumo ir apsaugo grindis nuo įbrėžimų.

  Sukurkite rinkinį

  Siūlomas gultas kartu su kilimėliu SMARTPLAY sukuria rinkinį, kuris pramogaus jūsų mažyliui ir kartu pasufleruos žinių, reikalingų tolesniam vystymuisi.

  Specifikacija

  Svoris

  1,9 kg

  ./p>

  Matmenys

  49 x 55 x 49 cm

  Taip pat jus gali dominti

  .
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija