Prekių katalogas

"Kinderkraft Tastee" - sulankstoma maitinimo kėdutė | Pilka

 • "Kinderkraft Tastee" - sulankstoma maitinimo kėdutė | Pilka

  Kodas: 17906
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  Kinderkraft Tastee - sulankstoma maitinimo kėdutė

  Maitinimo kėdutė yra gaminys, kurį tikrai verta turėti. Mažesniuose butuose neabejotinai naudingiau turėti praktišką sprendimą, kuris bet kada atlaisvintų šiek tiek vietos namiškiams. Kinderkraft Tastee atitinka šiuos lūkesčius - tai sulankstoma maitinimo kėdutė, kuri dėl savo ypatingos konstrukcijos yra funkcionali, saugi ir patogi.
  Tastee skirta savarankiškai sėdintiems vaikams, sveriantiems iki 15 kg. Tvirtas kėdutės rėmas suteikia stabilumo, todėl ji yra saugesnė. Be to, "Tastee" atitinka standartą EN 14988:2017.

  Kėdutės funkcionalumas išreiškiamas per esamą 3 pakopų atlošo ir padėklo reguliavimą, kojų atramos reguliavimą ir galimybę reguliuoti aukštį iki 7 galimų lygių. Dėl šių lanksčių elementų kėdutė prisitaikys prie vaiko ir bet kokio stalo.

   

  Galimybės

  Praktiškas krepšelis

  Žinome, kad turint kūdikį geriausia būtų viską turėti po ranka - bet kada ir bet kur. Maitinimo kėdutė "Tastee" turi praktišką krepšį, kuriame tėvai gali laikyti vertingus daiktus. 

  Daugialypis reguliavimas

  Jei ieškote maitinimo kėdutės, kuri būtų lanksti ir turėtų daugybę reguliavimo galimybių, "Kinderkraft Tastee" bus puikus pasirinkimas. Kėdutę galime reguliuoti daugeliu diapazonų: 3 pakopų atlošo reguliavimas (įskaitant galimybę reguliuoti pusiau gulimą padėtį) ir padėklo, kojų atramos reguliavimas, saugos diržų reguliavimas ir 7 pakopų kėdutės aukščio reguliavimas, todėl lengvai galėsite gaminį pritaikyti savo vaikui. 

  Išimamas padėklas

  "Kinderkraft Tastee" maitinimo kėdutės padėklas yra reguliuojamas ir nuimamas - todėl vaiką galima patogiai pasodinti į kėdutę, o paskui padėklą pritaikyti taip, kad jis tiktų jūsų vaikui. Kai kėdutė yra sulankstyta, padėklas neužima vietos, nes jį galima pritvirtinti prie galinių "Tastee" kojų. 

  Platesnė sėdynė

  Kėdutės sėdynė yra erdvi ir su paminkštinimu, todėl bet kuris joje sėdintis mažylis galės mėgautis komfortu. Kėdutėje įmontuoti 3 taškų saugos diržai, kurie dėl reguliuojamo aukščio lengvai prisitaikys prie augančio vaiko.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  8,2 kg

  Atlošo aukštis:

  44 cm

  Maksimalus kėdės aukštis (sulankstyta, su atlošu):

  113,5 cm

  Minimalus aukštis (7 lygis):

  82,5 cm

  Maksimalus aukštis (1 lygis):

  99 cm

  Atstumo tarp kojų plotis:

  57,5 cm

  Atstumas tarp priekinių ir galinių kojų:

  84 cm 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija