Prekių katalogas

"Kinderkraft Unity" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Pilka

 • "Kinderkraft Unity" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Pilka

  Kodas: 9317
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte puodelio laikiklis
  Taip
 •  

  Kinderkraft Unity automobilinė kėdutė 15-36 kg

  "Kinderkraft Unity" užtikrina visapusišką apsaugą keliaujant automobiliu. Ji skirta 15-36 kg svorio grupės vaikams, o dėl daugiapakopės reguliavimo sistemos ji gali prisitaikyti prie vis augančio mažylio poreikių, kad kiekviena kelionė būtų ne tik patogi, bet ir saugi. Kėdutė atitinka Europos standartus ECE R44/04.

  Tik pritvirtinus kėdutę automobilyje, ji puikiai veiks- "ISOFIX" sistema, leidžianti greitai, lengvai bei tinkamai pritvirtinti kėdutę automobilyje.

  "Unitity" sukurta taip, kad būtų patogi ir saugi.

  Unity sukurta gyvenimui "ant lagaminų" - ji išreikš norą keliauti ir į darželį, ir į pasaulio kraštą!

   

  Savybės

  Patogi sėdynė

  "Unity" automobilinė kėdutė turi itin patogią sėdynę, kuri yra dar patogesnė, nes naudojamos atminties putos, prisitaikančios prie vaiko kūno!


  Tvirta konstrukcija

  Gamintojas labai stengėsi užtikrinti, kad kėdutės konstrukcija būtų kuo geriau paruošta kritinėms situacijoms, kurios gali pasitaikyti kelyje. Kėdutės medžiagos pasižymi absorbcinėmis savybėmis - jos sugers susidūrimo metu susidariusią energiją. Be to, kėdutė ir juosmens atrama gerokai sustiprintos - kad jūsų vaikas galėtų keliauti taisyklinga laikysena, užtikrinančia sveikatą ir komfortą. Papildomos putos, kurios sudaro kėdutės galvos atramą, šonus ir sėdynę, panaudotas neatsitiktinai: siekiant užtikrinti jūsų vaiko galvos, kaklo ir klubų srities saugumą.


  Integruota reguliavimo sistema

  Kėdutės aukščio ir pločio reguliavimo mechanizmas yra visiškai integruotas, todėl vos vienu rankos judesiu kėdutė prisitaiko prie esamo vaiko ūgio ir amžiaus.


  Reguliuojamas galvos atlošas

  10 pakopų galvos atramos reguliavimas - tai kur kas daugiau nei tik galimybė prisitaikyti prie vaiko poreikių - tai didžiausias komfortas ir garantuotas saugumo jausmas! Jūsų vaikas to nusipelnė!


  Apmušalai

  Kėdutės apmušalai pasižymi kvėpuojančia medžiaga - šia savybe užtikrinama tinkama oro cirkuliacija. Be to, jis atsparus trinčiai ir galimas skalbti skalbimo mašinoje, todėl nesudėtinga išlaikyti aukštą kėdutės estetiką.


  Praktiškas priedas

  "Unity" turi praktiškus priedus, tokius kaip puodelio laikiklis - jo dėka jūsų mažylis visada turės po ranka mėgstamą gėrimą! Tokia smulkmena, bet reiškia daug!


  Diržų gidai

  Jie buvo papildomai sutvirtinti - kad niekas netrukdytų teisingai nukreipti saugos diržus automobilyje.


  Palengvintas surinkimas

  "ISOFIX" sistema užtikrina greitą ir nesudėtingą montavimą - tiesiog užspauskite "ISOFIX" jungtis, esančias kėdutėje ir už automobilio sėdynės. Kėdutėje ir už automobilio sėdynės esančios "Isofix" jungtys dar labiau palengvina montavimą.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  6,5 kg

  Matmenys

  Prieš reguliuojant plotį/aukštį:

  42 x 43 x 65 cm

  Svorio grupė:

  15-36 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija