Prekių katalogas

"Leander Classic" maitinimo kėdutė - maitinimo kėdutė | Balta

 • "Leander Classic" maitinimo kėdutė - maitinimo kėdutė | Balta

  Kodas: 16556
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  Leander
 •  

  "Leander Classic" - maitinimo kėdė

  "Leander Classic" - tai danų prekės ženklo baldų kolekcija, kuri savo tradiciniu stiliumi dera prie bet kokio interjero. Kolekciją sudaro vaikiška lovelė, lopšys, komoda ir maitinimo kėdutė. Įrengdami savo interjerą "Leander" prekės ženklo baldais, gausite laikui nepavaldų sprendimą, kuris jūsų šeimai tarnaus kokybiškai ir funkcionaliai.

  "Leander Classic" maitinimo kėdutė yra gaminys, kuris ilgai išliks su jūsų vaiku - jos keliamoji galia yra 125 kg, todėl kėdutę galėsite naudoti net tada, kai vaikas užaugs. Kėdutės konstrukcija buvo maksimaliai ištobulinta, kad būtų užtikrinta sveika ir patogi naudotojo padėtis. Profiliuotas atlošas, specialiai pritaikytas turėklas, švelniai išlenktos kojos - be kitų detalių - sudaro "Leander Classic" kėdutę ir daro ją saugią, patogią ir praktišką.

   

  Į komplektaciją įeina:

  • Kėdutė "Leander Classic Highchair".

  Savybės

  Auga kartu su jūsų vaiku

  "Leander Classic Highchairs", tai kėdutė, kuri atlaikys laiko išbandymą. Jos dizainas sukurtas taip, kad galėtų puošti jūsų namus tikrai ilgai. Didžiausia gaminio keliamoji galia yra 125 kg, todėl ji gali tarnauti ir vaikui, ir suaugusiajam. Įsigiję priedų, kėdutę dar labiau pritaikysite prie dabartinių vaiko poreikių ir raidos etapo.

  Pastaba: peržiūros nuotrauka, joje pavaizduoti priedai, kuriuos galima įsigyti atskirai.

   

  Stabilumą užtikrinanti konstrukcija

  Retas vaikas valgymo metu susitelkia tik į valgymą, o siautulingi mažyliai dažnai mėgsta demonstruoti įvairius savo įgūdžius tiesiai maitinimo kėdutėje. Siūlomas gaminys yra švelniai išlenktas, o tai skatina stabilumą. Dėl šios konstrukcijos kėdutė nenukrypsta atgal, o tai užtikrina pernelyg savimi pasitikinčio mažylio saugumą.

  Detalus atlošo profilis

  Specialiai profiliuotas "Leander Classic" maitinimo kėdutės atlošas užtikrina, kad kėdutėje sėdintis vaikas turėtų reikiamus taškus taisyklingai laikysenai. Kartu mažylis gali tikėtis patogumo, kuris čia ne mažiau svarbus nei saugumas - nepatogiai besijaučiantis vaikas svyruos ir dažnai keis padėtį, o tai, kartu su mokymusi naudotis stalo įrankiais, gali turėti rimtų pasekmių.

  Unikalus dizainas

  "Leander Classic Highchair" yra klasikinių spalvų, o kėdutės dizainas dera prie bet kokio interjero. Subtilus baldo stilius leidžia mums drąsiai rinktis priedus be slegiančio jausmo, kad kažko yra per daug.

  Pastaba: peržiūros nuotrauka, joje pavaizduoti priedai, kuriuos galima įsigyti atskirai.

   

  Specifikacija

  Matmenys:

  83 x 55 x 56 cm

  Medžiaga:

  Buko medis

  Svoris:

  5,1 kg

  Maksimalus svoris:

  125 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija