Prekių katalogas

"Lionelo Mona" - funkcinė maitinimo kėdė | Juodasis oniksas

 • "Lionelo Mona" - funkcinė maitinimo kėdė | Juodasis oniksas

  Kodas: 19354
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Lionelo
 • Lionelo Mona - funkcinė maitinimo kėdutė

  Spalva / modelis: Juodas oniksas

  "Lionelo Mona" - funkcionali maitinimo kėdutė daugeliui metų. Ją gali naudoti ir mažylis, kurio mityba dar tik pradedama plėsti, ir suaugęs šeimos narys. Didžiausia apkrova, kurią galima užkelti ant kėdutės, yra 75 kg.

  Mona - tai kėdutė, kurios konstrukcija leidžia ją iš standartinės maitinimo kėdutės paversti į aukštą taburetę, kurią galima perkelti prie stalo. Gaminys turi reguliuojamą padėklą ir aukštį, todėl jį galime lengvai pritaikyti savo poreikiams. Jūsų vaiko patogumą užtikrins ergonomiška sėdynė su saugos diržais, dvigubu padėklu ir atrama kojoms.

  Kėdutė atitinka Europos standartus EN 14988 ir EN 16120.

  Galimybės

  .Funkcionali kėdė ilgiems metams

  "Lionelo Mona iki 75 kg svorio kėdė yra sprendimas ilgiems metams. Ją galima naudoti nuo tos akimirkos, kai jūsų mažylis įgyja gebėjimą savarankiškai sėdėti, iki pat pilnametystės. Kėdutę galimakonvertuoti iš standartinės maitinimo kėdutės su kojų atrama ir padėklu į aukštą taburetę vyresniam vaikui.

  Juokinga sėdynė

  Kėdutės sėdynė yra patogi, o patogumas neatsiejamas nuo saugumo. Ji turi 5 taškų saugos diržus, kad apsaugotų jūsų mažylį nuo apvirtimo.

  Dviejų sluoksnių dėklas

  "Lionelo Mona" maitinimo kėdutės padėklas yra reguliuojamas ir turi nuimamą sluoksnį. Todėl mažyliui baigus valgyti kėdutę lengva grąžinti į pradinę padėtį.

  Kėdutės atrama

  .Užtikrina tinkamą kojų atramą ir leidžia mažyliui pačiam įlipti į kėdutę - pėdų atrama yra elementas, kurio negali trūkti. Kėdutė stovi ant buko medienos kojų su neslystančiomis pagalvėlėmis.

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija