Prekių katalogas

"Lionelo Willy" dviratis krosas | Air Indigo

Galimybės

Saugumas:

Dviratukas aprūpintas specialiomis sistemomis, leidžiančiomis vaikui važiuoti saugiai ir kartu laisvai. Posūkių ribojimo technologija leis mažyliui geriau kontroliuoti vairą ir trasą.

Konstrukcija:

Variklio konstrukcija sukurta taip, kad apsaugotų jautrias vaiko rankas kritimo metu. Medinė kalkinė konstrukcija atlaikys susidūrimus su pačiais nemaloniausiais paviršiais, todėl užtikrins, kad vaikui nukritus ar atsitrenkus į kliūtį, jo neatbaidysite nuo važiavimo. Visos briaunos kruopščiai nuvalytos, užapvalintos ir impregnuotos, todėl nėra pavojaus susižeisti ar įbrėžti. Dviratukas pritaikytas 25 kg apkrovai.

Panaudotos medžiagos:

Dviračio rėmas - aukštos kokybės liepų mediena, kuri atlaikys laiko ir apkrovos išbandymus. Dėl naudojamos medžiagos dviratis yra neįtikėtinai lengvas - tik 2 kg, todėl prireikus jį gali vežti net vaikas. Balnelis aptrauktas ekologiška oda, o jo kontūrinė forma ir padidintas dydis leidžia važiuoti daug patogiau nei su standartiniais dviračiais. Dėl 4 balnelio aukščio reguliavimo padėčių dviratis auga kartu su jūsų vaiku, todėl jis praleis nesuskaičiuojamą daugybę valandų lauke.

Originalus dizainas:

Dėl kreidinės lentos dviračio priekyje dviratis išsiskiria iš konkurentų. Nuo šiol vaikas gali savaip ženklinti ir puošti transporto priemonę, kuria važiuoja, - tai lavina jaunojo dviratininko vaizduotę ir kūrybiškumą. Naudojama spauda yra moderni ir nesenstanti, o spalvos kartu su natūralia mediena sudaro puikų derinį.

Specifikacija

Vaiko amžius

nuo 24 mėnesių

Telpa

25 kg

Ratuko tipas

guminis, pripučiamas

Ratuko dydis

12 colių (30,5 cm)

Apsisukimo užrakto vairas

taip

Blokuoklis

ne

Pagrindas

Pagrindas

Ne./p>

ne

Sėdynės aukštis

reguliuojamas, 39-45 cm

Matmenys

.p>38 cm x 81 cm x 54 cm

Konstrukcija

medinė

Sėdynės medžiaga

Sėdynė

Eko oda

Svoris

2,30 kg

Reguliuojamas

sėdynės

Svoris

Testai

Intertek

Saugumo standartas

EN 71

.