Prekių katalogas

"Maxi-Cosi CabrioFix" - 0-13 kg automobilinė kėdutė, komplektas su "isofix" baze | Essential Black

 • "Maxi-Cosi CabrioFix" - 0-13 kg automobilinė kėdutė, komplektas su "isofix" baze | Essential Black

  Kodas: 15982
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 •  

  "Maxi Cosi CabrioFix" - 0-13 kg automobilinė kėdutė, komplektas su "FamilyFix" baze

  "Maxi Cosi CabrioFix" - tai automobilinė kėdutė, tinkama 0-13 kg svorio grupės vaikams, todėl ją galima naudoti nuo pat vaiko gimimo. Siekiant užtikrinti saugumą ir patogumą, "CabrioFix" sukurta atsižvelgiant į modernius sprendimus, tokius kaip šoninės apsaugos sistema, 3 taškų reguliuojami saugos diržai ir naujagimio įdėklas, kurių dėka kiekvienas mažylis galės keliauti ergonomiškoje padėtyje.

  Kėdutę galima tvirtinti saugos diržu automobilyje arba ant "FamilyFix" ir "EasyBase 2" bazės. Kėdutėė "CabrioFix" montuojama galine kryptimi, todėl vaiko saugumas padidėja net penkis kartus!

  Į komplektą įeina:
  • Autokėdutė
  • "FamilyFix isofix" pagrindas

  Savybės

  Apsauga nuo saulės

  Į "CabrioFix" yra integruotas stogelis nuo saulės, kad kelionė - net ir vidury vasaros - būtų komfortiška, o tai neabejotinai atsilieps jūsų mažylio savijautai.

  Naujagimių įdėklas

  Kėdutėje esantis įdėklas užtikrins puikias važiavimo sąlygas patiems mažiausiems naudotojams. Kėdutėje yra papildomo užpildymo įdėklas su galvos atrama, todėl galite būti tikri, kad mažylio padėtis važiuojant jam bus ne tik patogi, bet ir sveika bei saugi.

  Apmušalai

  Kėdutė yra paminkštinta ir pagaminta iš malonaus liesti audinio, kuris "nekandžios" jūsų mažylio ir netrins jo jautrios odos. Be to, apmušalas nuimamas, todėl lengvai atsikratysite nešvarumų - jį galima skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje (ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje).

  Šoninės apsaugos sistema

  "Maxi Cosi CabrioFix" kėdutės karkase įmontuota šoninės apsaugos sistema. Sistema pasirūpina, kad šoninio smūgio atveju būtų absorbuotos susidūrimo jėgos ir taip būtų išvengta rimtų sužalojimų.

  Kėdutės diržai

  Trijų taškų saugos diržai yra esminis elementas keliaujant automobiliu. "Maxi Cosi CabrioFix" automobilinėje kėdutėje esantys diržai dar patobulinti minkštomis pagalvėlėmis, kad jūsų mažylis būtų saugus.

  Auga kartu su jūsų vaiku

  Galvos atrama ir saugos diržai yra integruoti tarpusavyje - todėl greitai ir lengvai sureguliuosite aukštį pagal dabartinį vaiko ūgį.

  Montavimas

  Kėdutę automobilyje galima montuoti dviem būdais - ją galime tvirtinti automobilio diržu arba ant suderinamo "FamilyFix" pagrindo, kuris ne tik paverčia kėdutės montavimą maloniu veiksmu (dėl "Click and Go" sistemos), bet ir padidina jos stabilumą. Kėdutė "CabrioFix" montuojama galine kryptimi, o tai, be abejo, yra saugiausias būdas vežti mažamečius vaikus.

  Modulinė sistema

  Kėdutė suderinama su "FamilyFix" baze, prie kurios taip pat tvirtinama "Maxi Cosi Pearl" automobilinė kėdutė nuo 9 iki 18 kg amžiaus grupės. Bazė gali tarnauti mums net iki maždaug 3,5 vaiko gyvenimo metų!

  Kelionių sistema

  Kėdutę galite naudoti ir vaikščiodami - naudojant specialius adapterius, kėdutė bus pritvirtinta prie beveik bet kokio vežimėlio rėmo, net kitų gamintojų vežimėlių.

  Specifikacija

  Svoris:

  3,35 kg

  Matmenys:

  71,5 x 44,5 x 57 cm

  Svorio grupė:

  0+ (0-13 kg)

  Montavimas:

  Diržas/bazė

  Važiavimas atbulai:

  Taip

   

  Vaizdo įrašas

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija