Prekių katalogas

"Maxi-Cosi E-Safety" - sensorinis kilimėlis automobilio kėdutei, "Bluetooth" | Juoda

 • "Maxi-Cosi E-Safety" - sensorinis kilimėlis automobilio kėdutei, "Bluetooth" | Juoda

  Kodas: 13637
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 • Maxi-Cosi E-Safety sensory seat mat

  Color/pattern: Juoda

  Kiekvienais metais daugeliui tėvų nutinka baisiausias košmaras - netyčia palikti vaiką automobilyje. Užsiėmimas, per daug reikalų, apie kuriuos reikia galvoti, šiuo atveju gali sukelti tragediją.
  Produktų gausa rinkoje palengvina kasdienius darbus, garantuoja komfortą ir patogumą, tačiau kiek iš jų gali išgelbėti gyvybę ir sujungti šias tris minėtas savybes?

  "Maxi-Cosi e-Safety" sistema kartu su specialia pagalvėle, kuri įspėja, jei mažylis paliekamas automobilyje, yra idealus sprendimas kūdikių kėdutėms, mažyliams, taip pat didesniems mažyliams. Naudojamų jutiklių dėka ji nustato vaiko buvimą automobilio kėdutėje ir įspėja jus, jei nutolstate nuo automobilio toliau nei 20 metrų.

  Galimybės

  . Teisingas montavimas

  Tam, kad galėtumėte sumontuoti "Maxi Cosi E-Safety" sistemą, tereikia įrengti išmaniąją pagalvėlę sėdynėje. Tai taip paprasta!
  Pirmą kartą ją naudodami įsitikinkite, kad vaiko buvimas aptiktas teisingai. Jei esate liniuotos kėdutės savininkas ir "e-Safety" pagalvėlė buvo sumontuota po ja, jutiklių tikslumui gali būti padaryta neigiama įtaka. Kad taip nenutiktų, visada uždėkite "e-Safety" sistemą ant pamušalo, kad užtikrintumėte teisingą vaiko aptikimą.

  Į savo išmanųjį telefoną atsisiųskite specialią "Maxi-Cosi e-Safety" programėlę. Programėlę galima naudoti įrenginiuose, kuriuose veikia "Android" ir "iOS" operacinės sistemos. Ją galima naudoti keliomis kalbomis, joje galima užregistruoti iki keturių "Maxi-Cosi e-Safety" išmaniųjų pagalvėlių. Taip įspėjimo sistema galės naudotis visa šeima.

  Įspėjimo pranešimai

  .p>Jei išlipdami iš automobilio netyčia netyčia paliksite vaiką be priežiūros, "e-Safety" pagalvėlė į jūsų išmanųjį telefoną atsiųs atitinkamą įspėjamąjį pranešimą. Sistema reaguoja, kai nuo automobilio nutolstate maždaug 20 metrų. Kita vertus, jei per vieną minutę nuo perspėjimo išsiuntimo į jį nereaguosite, tiksli jūsų vaiko GPS buvimo vieta iš karto bus perduota ne daugiau kaip dviem programėlėje iš anksto nurodytiems asmenims.

  Tokiu būdu galite būti tikri, kad net jei per stebuklą nereaguosite į perspėjimą, informacija, kuria pasidalijote su žmonėmis, kuriais pasitikite, ir jų reakcija gali užkirsti kelią tragedijai.

  Pasitikinčius asmenis galima patogiai pridėti prie e. saugos programėlės, kad visada žinotumėte, kas gaus perspėjimą.

  Saugumas

  .Gyvenimas prirašo įvairiausių scenarijų, ir ne visiems žinoma, kad tėvystė atneša daugybę pareigų, kurios gali užgriūti, ypač jaunus, naujus tėvus. Palikti vaiką vieną, be priežiūros automobilyje per patį darbų įkarštį gali nutikti kiekvienam, net ir labiausiai patyrusiam vaikų priežiūros srityje.
  Gyvename pasaulyje, kuriame technologijos sparčiai vystosi, todėl prasminga jomis naudotis tinkamai. Maxi-Cosi su e-Safety gaminiu neapsiriboja standartine apsauga nuo sužalojimų susidūrus ir siūlo tėvams kasdienę pagalbą, kad išvengtų blogiausio.

  Naujosios išmaniosios pagalvėlės sukurtos taip, kad nesukeltų vaikui diskomforto. Jos buvo kruopščiai išbandytos, kad būtų išvengta netyčinio vaiko palikimo automobilyje. Ten, kur žmogiškasis protas nesugeba, pirmauja technologijos, kurių vienintelis tikslas - užtikrinti vaiko saugumą ir jūsų ramybę.

  Nepaisant visų privalumų, sistema neatleidžia tėvų nuo atsakomybės prižiūrėti savo vaikus.

  Kėdutė, kuri yra išmani!

  "Maxi-Cosi e-Safety" sistema nuobodžią automobilinę kėdutę paverčia išmaniu sprendimu, kuris žengia koja kojon su besivystančiu pasauliu. Pagalvėlė teisingai atpažįsta mažiausiai 2,5 kg sveriantį mažylį ir gali jums tarnauti, kol jam sukaks šeši "sprindžiai".

  Galimybė ją naudoti daugelį metų nesiderina su ilgus metus dulkėmis mirkyto gaminio, kaip šimtamečių autobusų sėdynės, vizija.

  Apmušalus galima patogiai nuimti ir išskalbti skalbimo mašinoje, todėl galėsite atnaujinti pagalvę ir pašalinti visus nešvarumus. Prieš dėdami į skalbyklę, nepamirškite išimti jutiklių iš vidaus.

  Video

  .

  Specifikacija

  Produkto matmenys (cm):

  24 x 24 x 1.5

  Svorio kategorija:

  Mažiausia 2.5 kg

  Tinkamas vaikams, kurių amžius:

  iki 6 metų

  Nuimamas apmušalas

  Vandeniui ir dulkėms atsparus jutiklis

  GPS vietos nustatymas

  Reikalinga CR2 baterija

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija