Prekių katalogas

"Maxi Cosi Mica Eco i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg |Authentic Grey

 • "Maxi Cosi Mica Eco i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg |Authentic Grey

  Kodas: 17877
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 •  

  "Maxi Cosi Mica Eco i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg

  "Maxi Cosi Mica Eco i-Size" - tai automobilinė kėdutė, skirta vaikams nuo gimimo (naudojant papildomą įdėklą, kurį galima įsigyti atskirai) arba nuo 3 mėnesių iki maždaug 4 metų. Ji sukurta remiantis i-Size saugos standartu, todėl suteikia jūsų mažyliui aukščiausio lygio apsaugą keliaujant automobiliu. "Mica Eco i-Size" buvo sukurta laikantis ekologiškos priežiūros principo. Audiniai pagaminti iš perdirbtų šaltinių, taip parodant aktyvų įsipareigojimą rūpintis planetos likimu. Vaiko saugumą ir patogumą užtikrina "G-Cell" šoninė apsauga, 5 taškų saugos diržai, integruoti į galvos atlošą, galimybė visą naudojimo laikotarpį kėdutę laikyti pasukus priešinga važiavimo kryptimi.

  Kėdutė montuojama ant komplekte esančio "Isofix" pagrindo, kurį galima pasukti 360 laipsnių kampu, todėl įdedant ir išimant vaiką iš kėdutės tereikia nukreipti kėdutę automobilio durų link. Tai patogus sprendimas visiems tėvams, kuris neverčia jų nuolat keisti kėdutės padėties ir kartu suteikia daugiau judėjimo laisvės.

  Savybės

  Normalaus dydžio i-Size

  Sutinkamumas su galiojančiais saugos standartais įrodo, kad "Mica Eco i-Size" automobiline kėdute galima pasitikėti. Šis modelis tinka vaikams nuo 3 mėnesių iki 4 metų amžiaus, svorio riba - 18 kg, o ūgio riba - 105 cm.

  Naujagimio įdėklas

  Kėdutę "Maxi Cosi Mica Eco i-Size" galima naudoti nuo gimimo, tačiau tam reikia papildomo įdėklo (galima įsigyti atskirai). Įdėklas suteiks jūsų mažyliui puikią erdvę kelionėms ir kartu užtikrins aukščiausią įmanomą saugumą.

  Galvos atrama iš atminties putų

  Galvos atloše esančios formą prisimenančios putos sukurtos taip, kad jūsų mažyliui būtų dar patogiau. Dėl to ši "Maxi Cosi Mica Eco i-Size" kėdutės dalis primena minkštą pagalvėlę, kuri kartu atlieka labai svarbią užduotį - apsaugo keleivio galvą.

  G-Cell šoninė apsauga

  G-Cell sistema apsaugo vaiką šoninio smūgio atveju - jam įvykus, apsaugos sugeria smūgius iš skirtingų pusių. Taip jie užtikrina, kad mažylis nebus tiesiogiai veikiamas tokių milžiniškų jėgų.

  Galvos atramos ir diržų reguliavimas

  Galvos atrama ir diržai integruoti kartu, t. y. pakėlus galvos atramą, diržai taip pat pailgėja. Ši sistema leidžia tėvams reguliuoti kėdutės dydį pagal augantį vaiką, nepažeidžiant kėdutės konstrukcijos.

  Daugelio padėčių reguliavimas

  Automobilinę kėdutę "Maxi Cosi Mica Eco i-Size" galima palenkti - tai reiškia, kad vienu judesiu galime padidinti savo vaiko komfortą, kad jis galėtų važiuoti patogioje, ergonomiškoje padėtyje.

  Pasukama kėdutė

  Ant "Isofix" pagrindo tvirtinama pasukama kėdutė - "Maxi Cosi Mica Eco i-Size" puikiai atitinka mūsų laikus, akcentuodama saugumą ir patogumą. Kėdutė visą laiką gali būti atsukta į nugara į važiuojamą pusę, tačiau kai dėl kokių nors priežasčių reikia pakeisti jos padėtį, tai galite lengvai padaryti - tiesiog atleiskite fiksavimo mechanizmą naudodami pagrindo mygtuką. Isofix pagrindas turi stabilizuojančią kojelę kaip papildomą tvirtinimo tašką.

  Isofix tvirtinimas

  Kėdutę galima tvirtinti tik ant komplekte esančio pagrindo, užkabinant jį naudojant Isofix sistemą. Šis montavimo būdas yra greitesnis ir patogesnis - ant pagrindo esančios nuorodos rodo, ar montavimas atliktas teisingai. Maxi Cosi Mica Eco i-Size automobilinė kėdutė yra išradingas sprendimas - kartą sumontuota ji lieka automobilyje tiek laiko, kiek jums reikia. Tai reiškia, kad prieš kiekvieną kelionę jos nereikia iš naujo montuoti - pasukę kėdutę automobilio durelių link, tėvai gali patogiai įsodinti ir prisegti vaiką. Tiesiog grąžinkite kėdutę į priekinę arba galinę padėtį ir galite važiuoti. Primename, kad iki 15 mėnesių amžiaus (76 cm ūgio) vaikas turi keliauti pasuktas nugara į priekį.

  Specifikacija

  Svoris:

  14,5 kg

  Vaiko svoris:

  0-18 kg

  Vaiko ūgis:

  61-105 cm

  Vaiko amžius (be įdėklo):

  3 mėnesiai - 4 metai

  I-Size standartas:

  Taip

  Tvirtinimas:

  Isofix

  Tvirtinimo kryptis:

  Veidu arba nugara į važiuojamą pusę.

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija