Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Minla" - maitinimo kėdutė "2-in-1" | Essential Gray

 • "Maxi-Cosi Minla" - maitinimo kėdutė "2-in-1" | Essential Gray

  Kodas: 7544
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi

 • "Maxi Cosi Minla" maitinimo kėdutė

  "Maxi Cosi Minla" yra stilinga ir itin funkcionali maitinimo kėdutė, kuri patenkins kiekvieno tėvelio, taip pat ir mažylio poreikius - ji itin estetiška, turi daugybę reguliavimo galimybių, o dėl specialaus įdėklo ją galima naudoti kaip patogų gultuką naujagimiui arba kaip pristatomą kėdutę.

  Sulankstoma iki kompaktiško dydžio, užtikrina, kad kėdutę bus patogu nešiotis!

   

  Savybės

  Lengvas valymas

  Apmušalai yra atsparūs vandeniui ir nuimami, todėl neturėsite jokių problemų šalindami nešvarumus! Padėklo švaros palaikymas taip pat neturėtų kelti problemų - tiesiog nuimkite ir išvalykite jį. Po to kėdė atrodys kaip nauja!


  Naujagimio įdėklas

  Galite būti tikri, kad gaminys nepakenks naujagimiams - specialus įdėklas sukurtas taip, kad kūdikiams būtų užtikrinta saugi, ergonomiška ir patogi padėtis. Penkių taškų saugos diržai, kuriuos galima pakeisti į trijų taškų diržus, - tai sprendimas, kuris apsaugos jūsų vaiką nuo nelaimingo kritimo.


  Prisitaiko prie jūsų poreikių

  Dėl 5 padėčių sėdynės reguliavimo, dviejų kojų atramos padėčių, 4 padėčių padėklo reguliavimo ir 9 padėčių kėdutės aukščio reguliavimo galite būti tikri, kad "Minla" be problemų prisitaikys prie dabartinių jūsų mažylio poreikių - tokie sprendimai užtikrina naudojimą iki 6 metų!


  Kompaktiškas sulankstymas

  Kėdutė sulankstoma iki kompaktiško dydžio, tad tikrai neprireiks daug vietos ją laikyti! Priekinėse kėdutės kojose įrengti ratukai, todėl ją lengva nešti ir ji nebraižo grindų.

   

  Vaizdo įrašas

   

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija