Prekių katalogas

"Maxi Cosi Nesta" - modulinė vaikiška kėdutė ir rinkinys mažyliui | Natūralu

 • "Maxi Cosi Nesta" - modulinė vaikiška kėdutė ir rinkinys mažyliui | Natūralu

  Kodas: 18511
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 •  

  "Maxi Cosi Nesta" - daugiafunkcinė maitinimo kėdutė, komplektas su rinkiniu "Toddler Kit", skirta vaikams nuo 6 m.

  Dėl savo vaikų norime, kad jie nuolat taptų geresnėmis savo pačių versijomis. Norime jiems pasiūlyti viską ir, jei įmanoma, dar daugiau. Taip pat ieškome naujų patobulinimų mus supančiuose dalykuose. Maxi Cosi Nesta yra kėdutė, kuri maksimaliai atitinka šiuolaikinius standartus. Ji sukurta taip, kad daugelį metų kasdien teiktų komfortą - pirmiausia naujagimiui, paskui kūdikiui, vyresniam vaikui, paaugliui ir suaugusiajam. Daugiafunkcinė kėdutė "Maxi Cosi Nesta" yra itin praktiškas ir funkcionalus sprendimas visam gyvenimui.

  Su priedus "Maxi Cosi Nesta" galite paversti aukšta gulimąja kėdute naujagimiams arba maitinimo kėdute. Juos išėmę gausite kėdę, kuri patiks kiekvienam šeimos nariui. Kėdutės sėdynė, atlošas ir kojų atrama yra reguliuojami, todėl lengvai prisitaikys prie naudotojo poreikių. Verta atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių pagamintas gaminys - tai buko mediena, pasižyminti aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.

   

  Į komplektaciją įeina: 
  • "Maxi-Cosi Nesta" kėdutė;
  • "Maxi-Cosi Toddler" rinkinys (padėklas + įdėklas + diržai + kojų pratęsimai).

   

  Savybės

  Kėdė, kuri keičiasi

  Kėdė "Maxi Cosi Neste" su jumis nueis ilgą kelią - ji yra kelių konfigūracijų, todėl tinka kiekvienam šeimos nariui, nepriklausomai nuo amžiaus. Dėl to kėdė išsiskiria iš tradicinių modelių - jos laikui nepavaldumas iškelia ją aukščiau.  

  Nuo pat gimimo - su naujagimio rinkiniu

  Nesta galima naudoti nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų - dėl prie kėdutės pritvirtintos minkštos pagalvėlės su saugos dirželiais. Šiuo režimu atlošą galima reguliuoti dviem padėtimis. 

  Padeda atrasti skonius

  Su kūdikio rinkiniu "Maxi Cosi Nesta" galime transformuoti į maitinimo kėdutę. Šiame rinkinyje esančią pagalvėlę ir padėklą itin lengva valyti, todėl jie puikiai atlaikys sultingų aviečių ar burokėlių atakos bandymus.

   

  Reguliuojamas atlošas

  Dviejų pakopų nugaros atlošo reguliavimas (naujagimio atlošimo funkcijoje) leidžia pritaikyti kėdutę mažajam naudotojui - visiškai atlošą atlenkdami paruošite "Nesta" naudoti naujagimiui, kuriam vertikali padėtis nepatartina. Kai mažylis paaugs, galite pakeisti atlošo nustatymą.  

  Pritaikyta visiems

  Kėdė "Nesta" yra modulinė, o jos reguliuojami elementai leidžia pritaikyti konstrukciją naudotojui - pakeitus kojų atramos, nugaros atlošo ar sėdynės padėtį užtikrinamas komfortas, kuriuo gali mėgautis visi šeimos nariai - ir jauniausias, ir vyriausias.  

  Buko medienos ilgaamžiškumas

  Siūlomas modelis sukurtas naudojant buko medieną, kuri išsiskiria ilgaamžiškumu. Dėl kruopščiai parinktų medžiagų pavyko sukurti sprendimą, kuris atlaikys visus išbandymus, įskaitant laiko išbandymą, tarnaus ne vienai kartai.  

  Specifikacija

  Kėdės matmenys:

  65,5 x 46 x 100 cm

  Kėdutės svoris:

  6,3 kg

  Kėdutės su naujagimio rinkiniu svoris:

  6,87 cm

  Kėdutės svoris su Mažylio rinkiniu:

  7,2 kg

   

  Vaizdo įrašas

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija