Prekių katalogas

"Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size" - pasukama automobilinė kėdutė, komplektas su baze ~0-13 kg | Essential Green

 • "Maxi-Cosi Pebble 360 i-Size" - pasukama automobilinė kėdutė, komplektas su baze ~0-13 kg | Essential Green

  Kodas: 18072
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
 • "Maxi Cosi Pebble 360 i-Size" pasukama automobilinė kėdutė ~0-13 kg

  Spalva/patalonas: Essential Green

  "Maxi Cosi Pebble 360 i-Size" - tai naujausio Europos standarto UN r129 rekomendacijas atitinkanti automobilinė kėdutė, kurios tikrasis funkcionalumas pasiekiamas kartu su specialia "Maxi Cosi FamilyFix 360 ISOFIX" baze. Ant pagrindo pritvirtinta "Pebble 360" gali suktis, todėl vaiką kelionėje pritvirtinti itin patogu ir greita. Naujasis korpuso dizainas suteikia iki šiol "Pebble" nematytų galimybių: Reguliuojamo aukščio galvos atrama kartu su diržais ir plati "Clima Flow" vėdinimo sistema yra vieni didžiausių naujojo mažiesiems skirtos sėdynės pasiūlymo patobulinimų.

  Į komplektaciją įeina:
  • kėdutė,
  • įdėklas mažyliui,
  • "FamilyFix 360" pagrindas.

  Galimybės

  Viena bazė dvi automobilinės kėdutės

  Pirkti "Pebble 360" kartu su "FamilyFix 360" baze ne tik patogu, bet ir gerokai sutaupoma perkant kitos svorio grupės automobilinę kėdutę. Jei kitas jūsų pasirinkimas yra "Pearl 360" kėdutė, jai pritvirtinti galite naudoti tą pačią bazę. Toks sprendimas ne tik taupo jūsų piniginę, bet ir atiduoda duoklę aplinkosaugai.

  I-Size reikalavimus atitinkanti kėdutė

  Kėdutė sukurta pagal naujausią i-Size saugos standartą. Todėl galite būti tikri, kad kėdutė puikiai tiks jūsų 40-83 cm ūgio vaiko kūnui. Be to, pagal "i-Size" standartą ypatingas dėmesys skiriamas pažeidžiamų keleivio kūno dalių - vaiko galvos ir kaklo - apsaugai.

  Apsauga nuo UV spindulių

  Nesvarbu, koks metų laikas, saulė skleidžia kenksmingą UV spinduliuotę, kuri gali tapti staigių nudegimų ir vėliau vėžio priežastimi. Todėl "Pebble 360" turi sulankstomą stogelį su UPF 50+ filtru, kad apsaugotų jūsų mažylio galvą nuo per didelio saulės spindulių poveikio.

  Apverčiama

  "Pebble 360" kartu su "Maxi Cosi FamilyFix 360" pagrindu sudaro puikiai suderinamą tandemą. Kėdutę pastačius ant ISOFIX pagrindo su galimybe pasukti, neabejotinai padidėja komfortas ir sutrumpėja bendras vaiko paruošimo kelionei laikas. Vos vienu spustelėjimu kėdutė pritvirtinama prie pagrindo, tada galite pasukti kėdutę į priekį ir patogiai pritvirtinti kūdikį kelionei.

  Visada tinkama

  Atitinkama galvos atrama yra vienas iš saugos ramsčių. Naujoviška "Pebble 360" modelio konstrukcija leidžia neribotai reguliuoti galvos atramą, keičiant diržų aukštį.

  "Clima Flow" vėdinimo sistema

  S "Pebble 360" sėdyne keliauti bus taip pat patogu, kad ir koks būtų metų laikas. Daugiasluoksnė karkaso dalių konstrukcija sudaro "Clima Flow" - sistemą, kuri užtikrina puikią oro cirkuliaciją sėdynės viduje.

  G-cell šoninė apsauga

  G-cell technologija padės sumažinti jėgą, nukreiptą į jūsų vaiką šoninio susidūrimo metu. Dėl to "Pebble 360" korpusas sugeria didelę dalį galimų sužalojimų, kuriuos patirtų jūsų vaikas.

  Mažinantis įdėklas

  Mažinantis įdėklas leis tinkamai paremti mažiausių "Maxi Cosi Pebble 360" naudotojų galvą ir kitas kūno dalis.

  Vienintelis įdėklas

  Tereikia įsigyti specialius "Maxi Cosi" adapterius, kad "Pebble 360" automobilinę kėdutę būtų galima pritvirtinti prie populiariausių daugiafunkcinių vežimėlių rėmo. Taip kelionės automobiliu pabaigoje nereikės žadinti mažylio.

  Specifikacija

  Svoris:

  4,3 kg

  Svorio grupė:

  0+ (0-13 kg)

  Vaiko ūgis (pagal "i-Size"):

  40-83 cm

  Vaiko amžius:

  nuo gimimo iki 15 mėnesių

  Video

  Aksesuarai

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija