Prekių katalogas

"Maxi-Cosi" rinkinys "Pebble 360" + "Pearl 360" + "FamilyFix 360" pagrindas | Juoda

 • "Maxi-Cosi" rinkinys "Pebble 360" + "Pearl 360" + "FamilyFix 360" pagrindas | Juoda

  Kodas: 17871
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Maxi-Cosi
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  Maxi-Cosi modulinis rinkinys Pebble 360 + Pearl 360 + FamilyFix 360 pagrindas

  "Maxi Cosi Pebble 360 i-Size" yra naujausio Europos standarto UN r129 rekomendacijas atitinkanti automobilinė kėdutė, kuri savo tikrąjį funkcionalumą pasiekia kartu su tam skirtu "Maxi Cosi FamilyFix 360 ISOFIX" pagrindu. Ant pagrindo sumontuota "Pebble 360" įgyja galimybę suktis, todėl vaiko įsodinimas į kėdutę tampa itin patogus ir greitas. Naujasis korpuso dizainas suteikia iki šiol neregėtų "Pebble" galimybių: Reguliuojamas galvos atramos aukštis su dirželiais ir plati "Clima Flow" vėdinimo sistema - tai vieni didžiausių naujojo kėdutės pasiūlymo patobulinimų, skirtų patiems mažiausiems.

  "Maxi Cosi Pearl 360" yra vyresnysis naujausios "Maxi Cosi 360" šeimos narys ir idealus pasirinkimas, kai jūsų vaikas išauga iš "Pebble 360" kėdutės mažyliui, - visa tai dėl suderinamumo su tuo pačiu pagrindu - "Maxi Cosi FamilyFix 360". 360 kolekcijos kėdutės išsiskiria įmontuota pasukimo sistema, kuri leidžia patogiai manevruoti kėdute naudojant tik vieną ranką. Visiškai pasukamas mechanizmas leidžia keliauti galine kryptimi kuo ilgiau. Be to, "Pearl 360" turi visas populiarias sistemas ir funkcijas, kurios jau daugelį metų užtikrina komfortą ir saugumą "Maxi Cosi" automobilinių kėdučių naudotojams visame pasaulyje.

  Į komplektą įeina:
  • Kėdutė "Pebble 360"
  • Kėdutė "Pearl 360"
  • FamilyFix 360 bazė

  Savybės


  Viena bazė dvi kėdutės

  Pirkti "Pebble 360" kartu su baze FamilyFix 360" ne tik patogu, bet ir gerokai sutaupysite pirkdami kitos svorio grupės automobilinę kėdutę. Jei kitas jūsų pasirinkimas yra kėdutė "Pearl 360", jai pritvirtinti galite naudoti tą pačią bazę. Šis sprendimas ne tik taupo jūsų piniginę, bet ir prisideda prie aplinkos apsaugos.

  .

  Atitinka i-Size reikalavimus

  Abi kėdutės suprojektuotos pagal naujausią "i-Size" saugos standartą. Taip užtikrinama, kad galėsite būti tikri, jog kėdutė puikiai tiks pagal jūsų vaiko ūgį, o tai yra saugiausias būdas pasirinkti automobilinę kėdutę. Be to, "i-Size" standarte ypatingas dėmesys skiriamas pažeidžiamų keleivio kūno dalių - vaiko galvos ir kaklo - apsaugai.


  Apsauga nuo ultravioletinių spindulių

  Nesvarbu, koks metų laikas, saulė skleidžia kenksmingą UV spinduliuotę, kuri gali tapti staigių nudegimų ir vėžinių susirgimų priežastimi. Todėl "Pebble 360" turi ištraukiamą stogelį su UV50+ filtru, kad apsaugotų jūsų mažylio galvytę nuo per didelio saulės spindulių poveikio.


  Pasukimas

  Kėdutės pastatymas ant ISOFIX pagrindo su pasukimo galimybe neabejotinai padidina komfortą ir sutrumpina bendrą vaiko paruošimo kelionei laiką. Vos vienu spustelėjimu vežimėlį galima pritvirtinti prie pagrindo, tada kėdutę galima pasukti į savo pusę ir patogiai pritvirtinti vaiką.

   

   


  Puikiai pritaikytas

  Atitinkama galvos atrama yra vienas iš saugos kriterijų. Naujoviška "Pebble 360" konstrukcija leidžia reguliuoti galvos atramą, keičiant dirželių aukštį.

  Reguliuodami galvos atramą kartu su "Perlas 360", užtikrinsite aukščiausio lygio apsaugą nuo pavojingų priekinio susidūrimo pasekmių.


  "Clima Flow" vėdinimo sistema

  Su "Maxi Cosi" kėdutėmis keliauti bus taip pat patogu, kad ir koks būtų metų laikas. Daugiasluoksnė korpuso dalių konstrukcija sudaro "Clima Flow" - sistemą, kuri užtikrina puikią oro cirkuliaciją kėdutės viduje.


  Šoninė G-cell apsauga

  G-cell technologija padės sumažinti jėgą, nukreiptą į vaiką šoninio susidūrimo metu. Dėl to "Pebble 360" ir "Pearl 360" korpusas sugeria didelę dalį galimų sužalojimų, kuriuos patirtų jūsų vaikas.

   

   


  Sumažinimo įdėklas

  Sumažinimo įdėklas leis užtikrinti tinkamą atramą mažiausių "Maxi Cosi Pebble 360" naudotojų galvai ir kitoms kūno dalims.


  Easy-in sistema

  Pamirškite apie susipainiojusius saugos diržus. Naudojant "Easy- in" sistemą, atsegti diržai visada liks įtempti, o jūs galėsite lengvai paruošti vaiką kelionei.


  Vietoje lopšio

  Nupirkę specialius "Maxi Cosi" tipo adapterius, "Pebble 360" automobilinę kėdutę galite pritvirtinti prie populiariausių daugiafunkcinių vežimėlių rėmo. Taip nereikės žadinti mažylio kai atvyksite į vietą.

  Specifikacija

  Vaiko ūgis (pagal "i-Size"):

  Pebble 40-83 cm / Pearl 40-105 cm

   

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija