Prekių katalogas

"Nuna Pipa Next" - automobilinė kėdutė 0-13 kg | Caviar

Galimybės

Komfortas:

"Dream" užtiesalas sklandžiai nuimamas ir tyliai pritvirtinamas magnetu, nežadinant vaiko. Kėdutė atitinka "i-Size" reglamento reikalavimus, todėl galite saugiai vežti vaiką galine kryptimi.

Langas:

Papildomas langas nuo saulės apsaugančiame (UPF 50+) baldakime palengvina tėvų ir vaiko kontaktą vaikštant.

Apsauga:

Šoninė apsaugos sistema (SIP) suteikia tėvams saugumo jausmą. Suspaustų zonų amortizatoriai įmontuoti į kėdutės pagrindą ir išsiskleidžia automatiškai, kai kėdutė įdedama į automobilį.

Interjeras:

Minkštas, išimamas įdėklas užtikrina patogumą naujagimiui, o galvos atramą galima lengvai reguliuoti bet kuriuo iš septynių laipsnių viena ranka. Be to, 3 taškų saugos diržai pritaikomi prie kūdikio ūgio jų nenuimant.

Montavimas:

"True lock" sistema leidžia greitai ir saugiai sumontuoti kėdutę automobilyje naudojant "Isofix" pagrindą, o 13 reguliavimo laipsnių leidžia lengvai pritvirtinti ją prie sofos. Teisingo sumontavimo indikatoriai garantuoja teisingą montavimą. Pridedamos "Isofix" jungtys. Sėdynė taip pat turi diržų kreiptuvą, kad būtų galima montuoti automobilyje be pagrindo. Kėdutė suderinama su visais "Nuna" vaikiškais vežimėliais ir yra TÜV sertifikuota naudoti lėktuvuose.

Specifikacija

Rekomenduojama naudoti:

nuo gimimo iki 13 kg, 40-83 cm

nuo gimimo iki 13 kg, 40-83 cm

Produkto matmenys:

šv. 72-118 cm x plotis: 44-59 cm x ilgis. 67-86 cm

Produkto svoris:

2,8 kg (į svorį neįskaičiuotas baldakimas ir naujagimio įdėklas)

Video

Papildoma įranga

  • Alternatyvios prekės