Prekių katalogas

"NUNA Zaaz" - kompaktiška maitinimo kėdutė | Slyva

 • "NUNA Zaaz" - kompaktiška maitinimo kėdutė | Slyva

  Kodas: 9268
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  Nuna
 •  

  Nuna Zaaz - kompaktiška maitinimo kėdutė

  Mažyliui augant, jis pereina į kitus raidos etapus - dažnai mėgdžioja suaugusiuosius ir nori, kad su juo būtų elgiamasi kaip su lygiaverčiu, o toks elgesys pasireiškia įvairiose situacijose, taip pat ir bendro maitinimo metu.

  "Nuna Zaaz" yra maitinimo kėdutė, kuri auga kartu su jūsų vaiku - paslėptas aukščio reguliavimo mechanizmas leidžia ją pritaikyti prie vaiko ūgio, o kompaktiškas kėdutės dydis leidžia ją tinkamai pastatyti prie bet kokio stalo, kad jūsų mažylis galėtų mėgautis visaverčiu dalyvavimu šeimos valgyme!

  Kėdutė turi patogią sėdynę iš putų, nuimamą padėklą ir porankį, kad apsaugotų vaiką ir užtikrintų jo komfortą - ZAAZ suteikia mažyliui daug erdvės, kad jis galėtų jaustis laisvai.

  Kėdutės originalus dizainas reiškia, kad ji derės prie bet kokio interjero, sudarydama darnią visumą.

   

  Savybės

  Auga kartu su jūsų vaiku

  Vaikai auga kaip ant mielių - "Nuna Zaaz" turi aukščio reguliavimo sistemą, leidžiančią optimaliai prisitaikyti prie dabartinio mažylio ūgio. Didžiausia kėdutės apkrova - 100 kg, todėl nuėmus padėklą ir apsauginį porankį "Nuna Zaaz" gali naudoti ir vyresni vaikai.

  Vaiko saugumas

  Vaikai turi jėgos, kurios pavydėtų daugelis suaugusiųjų. Jūsų vaikas nuolat juda, todėl pravartu pasirūpinti jo saugumu - šis vaikščiojantis energijos vulkanas gali netyčia susižaloti, pavyzdžiui, išslysti iš maitinimo kėdutės. Kad jūsų mažyliui nekiltų pavojus, "Nuna Zaaz" maitinimo kėdutėje įrengta apsauginis porankis/ barjeras ir saugos diržai, todėl galėsite atsikvėpti ir ramiai mėgautis maistu su artimaisiais.

  Geriausia kokybė

  "Nuna Zaaz" sukurta naudojant aukštos kokybės medžiagas, kurios yra draugiškos kiekvienam mažyliui ir nekelia pavojaus jo sveikatai bei gerovei. Patogi putų sėdynė - tai elementas, dėl kurio kiekvienas naudotojas įvertins kėdutės patogumą.

  Valymas

  Nesijaudinkite, kai morka atsidurs netinkamoje vietoje - plastikinės kėdutės dalys yra nuimamos ir plaunamos indaplovėje, todėl visus nešvarumus pašalinsite su mažiausiomis pastangomis, o kėdutės konstrukcija išsiskiria tuo, kad maksimaliai sumažina tarpus, kuriuose dažnai apsigyvena trupiniai.

  Specifikacija

  Svoris:

  10.3 kg

  Matmenys:

  52 x 44 x 79-87 cm

  Matmenys su padėklu:

  61-62 x 44 x 79-87 cm

  Maksimali apkrova:

  100 kg

  Skirta:

  Vaikams sėdintiems savarankiškai

   

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija