Prekių katalogas

Apie mus

 • Sveiki,
  jeigu užsukote į mūsų parduotuvę, vadinasi, turite milijoną priežasčių švęsti ir džiaugtis. Nesvarbu – ar ieškote geriausio vaikiško vežimėlio, automobilinės kėdutės, žaislo ar prekių, papuošiančių vaiko kambarį arba palengvinančių jo priežiūrą, – mes esame tam, kad Jums padėtume.

  „XLAND LT, MB“ įkurta jaunos šeimos, žinančios, kaip sunku kartais išsirinkti saugiausią, patogiausią, akį džiuginančią, tačiau piniginės negąsdinančią prekę vaikui.

  Ši parduotuvė sukurta remiantis asmenine patirtimi, ieškant, išbandant ir pagaliau radus geriausiai kainos bei kokybės santykį atitinkančias prekes vaikams.

  Mes esame oficialūs vienos didžiausių Lenkijos įmonių „XLAND Paweł Rerych Sp. K.“ partneriai Lietuvoje, todėl vienoje vietoje ir už patrauklią kainą galime Jums pasiūlyti platų vaikiškų prekių asortimentą – nuo vaikiškų vežimėlių, automobilinių kėdučių, laisvalaikio prekių iki prekių vaiko kambariui ar net žaislų, kurie nuramins, lavins ir pradžiugins vaikus.

  Mūsų parduotuvėje rasite tokių prekių ženklų kaip „Joie“, „Cybex“ „Maxi-cosi“, „Nuna“, „Kinderkraft“, „Bebetto“, „Recaro“, Valco Baby“, „Baby Jogger“ ir kitų patikimų įmonių.

      

  Tam, kad nepaklystumėte tarp daugybės modelių, mes visada pasiruošę Jums padėti ir patarti, tad jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija