Prekių katalogas

Prekių grąžinimo sąlygos

 • 1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS
  1.1 Jeigu įsigyta prekė, mūsų el., parduotuvėje Pirkėjui nepatiko, Pirkėjas prekę gali pakeisti arba grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos.
  1.2 Grąžinama prekė turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nesutepta, su originaliomis etiketėmis.
  1.3 Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti prekės, jeigu prekė neatitinka 1.2 punkte išvardytų kriterijų.
  1.4 Pirkėjas, atskiru el., laišku į info@xland.lt informuoja Pardavėją apie grąžinamos prekės atsiemimo adresą (gatvė, namo numeris, būto numeris, gyvevientę, pašto kodą), kontaktą asmens kuris yra  įparegotoas perduoti grąžinamą prekę Pardavėjo atstovui (kurjeriui); sąskaitos faktūros numerį, pagal kurį buvo įsigytos grąžinamos prekės.
  1.5 Pardavėjas, gavęs iš Pirkėjo 1.4 punkte nurodytus duomenys, išsiunčia Pirkėjui kurjerio lipdukus, kuriuos Pirkėjas įsipareigoja užklijuoti ant kiekvienos iš grąžinamų pakuočių. Pakuočių skaičius turi atitikti pakuočių skaičių prekių pristatymo metu.
  1.6 Pardavėjas pasitelkdamas savo atstovus (kurjerį) organizuoja prekės atsiemimą iš Pirkėjo nurodyto adreso
  1.7 Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidos atitenka Pirkėjui. Nekokybiškų prekių išlaidos atitenka Pardavėjui.
  1.8 Vienos pakuotės grąžinimo įkainis yra nedidesnis nei 5.5 EUR su PVM. Jeigu Pardavėjui pavyktų iš kurjerio gauti mažesnį antkainį už kokybiškos prekės gražinamą, tai iš galutinės gražintinos sumos butų atskaičiuota tą suma, kurią Pardavėjas įsipareigoja sumokėti kurjeriui.
  1.9 Gražintą prekę Pardavėjas įvertiną per 2 d.d nuo kurjerio pristatymo dienos ir pakeičia į kitą, Pirkėjo nurodytą, arba grąžina pinigus į Pirkėjo asmeninę sąskaitą. Pristatymo diena yra ta diena, kuri yra nurodoma kurjerio sekimo numeryje.
  1.10 Pardavėjas įvertinęs gražinamos prekės būklę, el., paštu informuoja Pirkėją apie priimtą sprendimą.

  Pirkėjas turi teisę raštu pareikšti pretenzijas Pardavėjui dėl jo teisių ir/ar teisėtų interesų pažeidimo. Pardavėjui visiškai ar iš dalies netenkinus Pirkėjo pretenzijoje nustatytų Pirkėjo reikalavimų, Pirkėjas turi teisę kreiptis į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą:

  Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba
  Juridinio asmens kodas: 188770044
  Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius
  http://www.vvtat.lt/
   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija