Prekių katalogas

"Peg Perego Prima Pappa Follow Me" - maitinimo kėdutė su ratukais ir atlošimo funkcija | Wonder Orange

 • "Peg Perego Prima Pappa Follow Me" - maitinimo kėdutė su ratukais ir atlošimo funkcija | Wonder Orange

  Kodas: 15382
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  PegPerego
 •  

  PegPerego Prima Pappa Follow Me - maitinimo kėdutė su atsilenkimo funkcija ir patogiais ratukais

  "Prima Pappa Follow Me" - tiesioginė "Prima Pappa Zero 3" įpėdinė - maitinimo kėdutė, skirta kūdikiams nuo gimimo iki 15 kg.

  Taip pat kaip ir originalas, ji pagaminta atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales, naujasis modelis praturtintas 4 praktiškais ratukais su užraktu ir barjeru, neleidžiančiu vaikui išslysti iš kėdutės.
  Atlenkimo funkcija leidžia naudoti kėdutę nuo pirmųjų gyvenimo dienų neišskleistoje padėtyje iki tol, kol vaikas pradės savarankiškai sėdėti. Lengva konstrukcija, valdoma viena ranka.
  Kėdutę galima reguliuoti 7 aukščio padėtimis ir 3 atlošo pasvirimo padėtimis - maksimalus pasvirimas iki 150 laipsnių. Sulankstyti ir išskleisti labai paprasta, sulankstyta kėdutė yra labai kompaktiška ir gali stovėti savarankiškai. Apmušalus lengva palaikyti švarius.

  Įdomi "Peg Perego" kėdutės savybė yra ir ta, kad kėdutės viršų (padėklą) galima nuimti ir pakabinti ant galinių vamzdelių, o pačią kėdutę perkelti prie stalo šeimos valgiui.

  Į komplektą įeina:
  • Kėdė
  • Minkštas apmušalas
  • 2 padėklai

   

  Savybės

  Lengvas aliuminio kėdės rėmas

  Kėdė pagaminta iš lengvo aliuminio, visa sveria tik 7,6 kg. Konstrukcija yra stabili, o dėl ratukų ją galima lengvai perkelti į kitą patalpą.

  Apmušalai

  Apmušalai pagaminti iš aukštos kokybės ekologiškos odos, todėl kėdę galima greitai ir lengvai išvalyti po valgio.

  Gultuko funkcija

  Kūdikiams nuo gimimo iki maždaug 6 mėnesių kėdutė gali atlikti gultuko funkciją. Atlošas atlenkiamas daugiau nei 150º kampu, todėl jis yra gana saugus kūdikiams. Šį vaidmenį puikiai atlieka papildomas pagalvėlės įdėklas. (Įdėklą galima įsigyti atskirai. Žr. susijusius gaminius)

  Didelis reguliavimo diapazonas

  "Peg Perego Prima Pappa" kėdutė turi 7 padėčių sėdynės aukščio reguliavimo funkciją, todėl ji lengvai prisitaikys ir prie jūsų valgomojo stalo aukščio. Dėl 3 pakopų sėdynės pasvirimo reguliavimo, galėsite rasti patogų ir vaiko raidai tinkamą kampą.

  5 taškų saugos diržai

  "Prima Pappa" maitinimo kėdutėje saugumą užtikrina 5 taškų reguliuojami saugos diržai. Papildomas tarpkojo elementas, stacionariai pritvirtintas prie sėdynės, neleidžia vaikui išslysti iš kėdutės.

  Padėklas

  Kėdutėje esantis padėklas yra erdvus ir lengvai išimamas valymui. Papildomas padėklo dangtelis  apsaugo nuo nešvarumų ir jį galima plauti indaplovėje.

  Blokuojami ratai

  Kėdė "Prima Pappa" turi 4 blokuojamus ratukus. Tai itin patogi galimybė, leidžianti perkelti kėdę iš vienos vietos į kitą ir visiškai saugi.

  Specifikacija

  Svoris:

  7,6 kg

  Išskleistos kėdės matmenys:

  7,6 kg

  Kėdės matmenys:

  (plotis x aukštis x gylis)

  55 x 104,5 x 75,5 cm

  Išskleistos kėdės matmenys:

  (plotis x aukštis x gylis)

  55 x 95,5 x 30 cm

  Vaiko svoris:

  max. 15 kg

   

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija