Prekių katalogas

"Petite&Mars Koot" - kelioninė lovytė su pakabinamu pagrindu | Rožinė

 • "Petite&Mars Koot" - kelioninė lovytė su pakabinamu pagrindu | Rožinė

  Kodas: 17102
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Petite&Mars
 • Petite&Mars Koot kelioninė lovytė

  Spalva / modelis: Rose Pink

  Keliavimas yra gražus dalykas - jis mus priverčia įvairiapusiškai tobulėti. Kai šeimoje yra mažylis, viskas gali būti ne taip paprasta kaip anksčiau - tikriausiai noras parodyti jam ar jai pasaulį kelia papildomą stresą ir dažnai yra logistinis iššūkis.

  "Petite&Mars Koot" kelioninė lovytė yra atsidavęs palydovas bet kurioje kelionėje - jos stabili konstrukcija kartu su lengvumu ir sudėtingu sulankstymu paverčia ją labai praktišku daiktu, kurį reikia turėti po ranka.

  Gultuko konstrukcija puikiai tinka kelionėms - jame sumontuoti dvi ratukai, suteikiantys mobilumo. Be to, į komplektą įeina patogus čiužinys ir kelioninis krepšys, o tekstilinė lovytės dalis padengta patvaria ir kvėpuojančia medžiaga - jos šonai pagaminti iš megztinio audinio, todėl jūsų mažylis galės maksimaliai patekti į gryną orą.

  Kelioninė lovytė su pakabinamu pagrindu yra sprendimas vyresniems vaikams, kurie jau seniai nebemoka ramiai gulėti ant nugaros, - jei mažylis atsisėda ar pakyla, lovytės dugną reikia nuleisti. Taip jis vis tiek galės saugiai ja naudotis - iki 15 kg svorio. Tinklelio pusėje yraatidaromas langelis, kuris ne tik pasirūpins cirkuliacija, bet ir leis mažyliui pačiam įlipti į lovytę, kai jam norėsis miego.

  "Petite&Mars Koot" turi dvigubo užrakto sistemą, užtikrinančią didesnį mažojo naudotojo saugumą.

  Specifikacija

  Tinkama

  0-30 mėnesių amžiaus vaikui

  Maksimali apkrova

  15 kg

  Matmenys (L. x plotis x aukštis)

  120 x 60 x 73 cm

  Sulankstytos lovytės matmenys (d. x plotis x aukštis. x V)

  73 x 20 x 20 cm

  Svoris

  8 kg

  .
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija